اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت برد های سیستم عامل دار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت برد های سیستم عامل دار

سلام میخواستم بدونم چرا برد های قدرتمند طراحی نمیشه و فقط از نمونه های خارجی استفاده میکنیم

پاسخ : ساخت برد های سیستم عامل دار

سلام به همه
    البته در حال حاظر چندین گروه توی ایران هستن که بردایی که روشون میشه سیستم عامل نصب کرد رو دارن طراحی و تولید میکنن مثل بچه های ECA به فروشگاش سر بزن و برد آموزشی LPC1788 رو یه نگاه بنداز
    اما برای بردهای خیلی حرفه ای تر مثل مین برد های PC و موبایل و تبلت و ...
    1-بازار جهانی برای اون کمپانی ها هموارتره
    2-بردهای حرفه ای در این حد نیاز به چاپ PCB حرفه ای هم داره و چون شرکت های داخلی بازاری توی این شاخه ندارن نمیان ریسک کنن و تولیدش کنن
    توجه:مشکلی از طرف طراحان ایرانی برای تولید بردای حرفه ای نیست تنها مشکل بازده پولی هست که فعلا براش بستری آماده نشده
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

سلام
      می خوام یه برد با ARM طراحی کنم که بتونم روش سیستم عامل اندروید نصب کنم از کجا باید شروع کنم چه میکرویی انتخاب کنم یه چیزی شبیه گوشی های اندرویدی
      لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziarrobot111 نمایش پست ها
        سلام
        می خوام یه برد با ARM طراحی کنم که بتونم روش سیستم عامل اندروید نصب کنم از کجا باید شروع کنم چه میکرویی انتخاب کنم یه چیزی شبیه گوشی های اندرویدی
        لطفا راهنمایی کنید
        درود . بدون اطلاع از میزان دانش و توانایی شما ، خارج از بحث پیچیده و هزینه بر بودن طراحی و اجرا , استفاده از برد های آماده به صرفه تر هست و خروجی مطلوب تری خواهید داشت

دیدگاه

ممنون از پاسخ شما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X