ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2015/09/21
    3
    0

تشخیص سیمهای موتور استپرMoons

سلام من موتور استپ Moons 17HS0002-11 را خریدم منتهی ترتیب سیمهاش رو نمیشه پیدا کرد. چهار تا از سیمهاش و به دو راه میده و دو سیم آخر به هیچکدوم راه نمیده.یعنی قرمز زرد بهمدیگه راه میدن، آبی سفید هم بهم راه میدن . مشکی سبز به هیچکدوم راه نمیدن که احتمالا کام هستند
    در صورتی که در مود شش سیمه اگر به دو دسته ی سه تایی تقسیم کنیم سه سیم به هم راه میدن و سه سیم دیگر هم به هم راه میدن و بعضی از سیمها با اهم متر باید مثلا X اهم نشون بدن و ان سمت دیگر باید نصفX را عبود دهد.حالا همچین چیزی در این موتور نیست.اینم عکس موتور
    http://roboeq.ir/uploads/images/shop/products/L1439369853232782.jpg
    2011/12/22
    کرمان
    2,954
    126

پاسخ : تشخيص سيمهاي موتور استپرMoons

نقل قول نوشته اصلی توسط jaksimple
    سلام من موتور استپ Moons 17HS0002-11 را خريدم منتهي ترتيب سيمهاش رو نميشه پيدا کرد. چهار تا از سيمهاش و به دو راه ميده و دو سيم آخر به هيچکدوم راه نميده.يعني قرمز زرد بهمديگه راه ميدن، آبي سفيد هم بهم راه ميدن . مشکي سبز به هيچکدوم راه نميدن که احتمالا کام هستند
    در صورتي که در مود شش سيمه اگر به دو دسته ي سه تايي تقسيم کنيم سه سيم به هم راه ميدن و سه سيم ديگر هم به هم راه ميدن و بعضي از سيمها با اهم متر بايد مثلا X اهم نشون بدن و ان سمت ديگر بايد نصفX را عبود دهد.حالا همچين چيزي در اين موتور نيست.اينم عکس موتور
    http://roboeq.ir/uploads/images/shop/products/L1439369853232782.jpg
    سلام
    اينطوري نيست
    بايد مقاومت بينشون بگيري
    بايد بين 2 تا سيم دو برابر يكي با سر وسط باشه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC
    2015/09/21
    3
    0

پاسخ : تشخیص سیمهای موتور استپرMoons

سلام.خیر آقای بسطام بیرامی.توی صحبتم دقیق اشاره کردم که طبق رنگبندی و همینطور در شکل الصاقی، اون دو سیمی که بهمدیگر راه میدن به سیمهای دیگر راه نمیدن، وهمینطور آن دو سیم دیگری که راه میدن به بقیه سیمها راه نمیدن. و در اینجا دو سیم سبز و مشکی اصلا به هیچکدوم راه نمیدن. دقیقه 90 پروژه م بودم به این مشکل رسیدم.توی کاتالوگ کارخانه همه مدلها توضیح داده شده الا این یک مدل و اصلا در سایت رسمی شرکت Moons این یک مدل در لیستشان نیست.
    2011/12/22
    کرمان
    2,954
    126

پاسخ : پاسخ : تشخيص سيمهاي موتور استپرMoons

سلام.خير آقاي بسطام بيرامي.توي صحبتم دقيق اشاره کردم که طبق رنگبندي و همينطور در شکل الصاقي، اون دو سيمي که بهمديگر راه ميدن به سيمهاي ديگر راه نميدن، وهمينطور آن دو سيم ديگري که راه ميدن به بقيه سيمها راه نميدن. و در اينجا دو سيم سبز و مشکي اصلا به هيچکدوم راه نميدن. دقيقه 90 پروژه م بودم به اين مشکل رسيدم.توي کاتالوگ کارخانه همه مدلها توضيح داده شده الا اين يک مدل و اصلا در سايت رسمي شرکت Moons اين يک مدل در ليستشان نيست.
    نميدونم ولي منطق اين موتورا همونيه كه گفتي
    حالا شما اگر درايور داري اون دوتا سيمي كه به هم اهم دارن رو به A و اون 2 تاي ديگه رو به B وصل كن و سيمايي كه به هيچكدوم راه نميدن رو كاري نداشته باش
    اينطوري شما تو حالت full step هستي
    تست كن ببين كار ميكنه يا نه

کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC
    2013/04/06
    yazd
    1,028
    96

پاسخ : پاسخ : تشخیص سیمهای موتور استپرMoons

سلام.خیر آقای بسطام بیرامی.توی صحبتم دقیق اشاره کردم که طبق رنگبندی و همینطور در شکل الصاقی، اون دو سیمی که بهمدیگر راه میدن به سیمهای دیگر راه نمیدن، وهمینطور آن دو سیم دیگری که راه میدن به بقیه سیمها راه نمیدن. و در اینجا دو سیم سبز و مشکی اصلا به هیچکدوم راه نمیدن. دقیقه 90 پروژه م بودم به این مشکل رسیدم.توی کاتالوگ کارخانه همه مدلها توضیح داده شده الا این یک مدل و اصلا در سایت رسمی شرکت Moons این یک مدل در لیستشان نیست.
    براي من هم اين اتنفاق افتاده بود كه خيلي سردر گمم كرد.هرجا هم پرسيدم كسي پاسخ گو نبود .اخه يه خورده با منطق جور در نميومد تا اينكه خودم دست به كار شدم و عيبو فهميدم.در حقيقت اون دو سيمي كه به هيچ كدوم از سيم ها راه نميده .الكي است.(براي اينكه مطمين بشم در موتور را باز كردم.ديدم اون دو سيم درسته به داخل موتور اومده ولي روي برد داخل موتور به هيچ جايي وصل نيست.) در حقيقت اين موتور 4 سيمه و از نوع دوقطبي است.حالا چرا اون دو سيم گمراه كننده را بيرون اورده نميدونم(همين نوع موتور را يك هفته پيش گرفتم و مطابق 4 سيمه وصل كردم و جواب داد
    سوالي ديگري داشتي در خدمتم
    2015/09/21
    3
    0

سلام.
    درسته mostafa6369 من هم همین نظرو داشتم.
    من این موتور رو از روبو ایکیو خریدم. متاسفانه به شدت اطلاعات اشتباه نوشته بودند، نوشته بودند موتور شش سیمه است ولی مثل اینکه خودشون تست نکره بودند و توی کاتالوگ رسمی که از شرکت Moons گذاشته بودن این مدل رو ندیدم، توی سایت رسمی خوده moons هم خبری از این مدل نیست.
    حالا شما توی مد چهار سیمه تونستید موتور را راه اندازی کنید؟ کلا راه اندازی شد براتون؟
    2013/04/06
    yazd
    1,028
    96

سلام.
    درسته mostafa6369 من هم همین نظرو داشتم.
    من این موتور رو از روبو ایکیو خریدم. متاسفانه به شدت اطلاعات اشتباه نوشته بودند، نوشته بودند موتور شش سیمه است ولی مثل اینکه خودشون تست نکره بودند و توی کاتالوگ رسمی که از شرکت Moons گذاشته بودن این مدل رو ندیدم، توی سایت رسمی خوده moons هم خبری از این مدل نیست.
    حالا شما توی مد چهار سیمه تونستید موتور را راه اندازی کنید؟ کلا راه اندازی شد براتون؟
    بله.راه افتاد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7