اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایراد در درایو سرو موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایراد در درایو سرو موتور

دوستان سلام ، من نمیدونم که این تاپیک رو باید اینجا ایجاد میکردم یا جای دیگه ، بهر حال منو ببخشید،من توی شرکتی کار میکنم که الان 10 روزه بخاطر حرکت نکردن سرو موتور تعطیل شده ، تمام ورودیها و خروجیها و ایمنیها و برنامه plc بدون مشکل هستن و سیگنال هم ارسال میشخ ولی متاسفانه عملکردی نیست!!!
    تنها رله RLO به PLC سیگنال خطا میده که servo drive error داره و دیگه چیزی نیست ، چراغ LED روی درایو هم چشمک زن نیست تا خطا رو بدونم چیه!!!
    سیمی که به RLO وصل هست و به PLC رفته رو هم جدا کردم(خطا در PLCرفع شده) ولی خب این خطا در درایو موجود هست و باز هم کار نمیکنه!!!
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و سردرگمی کارگران و بیکاریشون رو با این راهنمایی رفع کنن...بازم ممنونم.
    مدل و نوع این درایو:
    PHASE AX-V 30554 هست
    همه ی کاتالوگهاشم دانلود کردم ولی چیزی دستگیرم نشد ، در ضمن هرکاری کردم نتونستم بهش کانکت بشم ، نمیدونم مشکلش چیه ، نرم افزارش رو دانلود کردم اما کابلش رو ساختم ولی نشد که نشد... کمکم کنید خواهشا...ممنونم

پاسخ : ایراد در درایو سرو موتور

درود بر شما.
    اکثر خرابی های سروو مربوط میشه به انکودر سروو.
    دوستانی که به این مشکل خوردن حتما اول انکودر سروو رو چک کنن.
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X