اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برانامه نویسی میکرو چیپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برانامه نویسی میکرو چیپ

سلام
    برای برنامه نویسی میکروچیپ بهترین زبان چیه؟؟ چطور میتونم یه برنامه خوب بنویسم

پاسخ : برانامه نویسی میکرو چیپ

سلام
    داداشی ما بد و خوب نداریم
    توانایی در پی تلاش مضاعف بدست میاد
    من 4 سال avr و pic مثلا کار میکنم بعداز کلی خصاست رفتم کلاس تو این 6 ماه فهمیدم کلا طرز فکرم اشتباه بود برو کلاس ذهنت رو درگیر الکترونیک کن .
    با الکترونیک زندگی کن.
    دنبال چی خوبه چی بده نباش.
    مشکل ما تازه کار ها اینه که هیچی نمی دونیم میخیم دنیا رو عوض کنیم اما اما در یغ از راه درست
    گاهی نمی شود که نمی شود
    گاهی قرعه نگفته به نام تو می شود
    گاهی گدای گدایی و چاره چیست
    گاهی تمام شهر گدای تو میشود
    ای بنده بدان در این عالم ___هرچه خدا خواست همان می شور

دیدگاه

پاسخ : برانامه نویسی میکرو چیپ

دوست گرامی

در حال حاظر زبانهای رایج Assembly ، Basic و C هستند
      و هر کدام خصوصیات خاص خودش را دارد

با زبان اسمبلی میتوان کدهایی ( برنامه هایی ) ساخت که چه از نظر سرعت و چه از نظر حجم کاملا بهینه باشند ... از این نظر هیچ زبانی قابل مقایسه با اسمبلی نمیباشد ولی در مقابل یادگیری آن دشوار و نوشتن برنامه های بزرگ توسط آن بسیار دشوار تر میباشد اسمبلی زبانی سطح پایین Low-level میباشد که دستورهای آن شباهت زیادی به زبان ماشین دارد

زبان بیسیک از نظر یادگیری ساده ترین میباشد و به عنوان یک زبان سطح بالا High-level منابع گسترده تری از نظر آموزش و مثال و کتابخانه های کاربردی در دسترس دارد ولی به نظر بسیاری قابلیت انعطاف زبان C را دارا نمیباشد

زبان C در حقیقت به عنوان یک زبان سطح میانه Mid-level دارای خصوصیاتی بین زبان اسمبلی و بیسیک میباشد و از این نظر نیز دارای محیوبیت زیادی میباشد ...در حال حاظر بیشتر نرم افزارهای کاربردی جدی و پروژه های بزرگ توسط زبان C اجرا میگردد
      پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X