اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به اطلاعات برای سفارش برد 4 لایه و 6 لایه دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به اطلاعات برای سفارش برد 4 لایه و 6 لایه دارم

سلام،
    دوستان من یک برد می خوام طراحی کنم که به خاطر ابعاد کوچیکش و حجم قطعاتش در دولایه امکان طراحیش نیست!
    به همین دلیل مجبورم برم سراغ 4لایه و یا 6 لایه، می خواستم ببینم کسی تجربه این کار رو داره؟
    می تونید بگین تفاوت قیمت یک برد 4لایه و 6 لایه در ابعاد 50 * 65 میلی متر چقدر هست؟
    محدودیت سوراخ کاری و عرض ترک رو هم اگر می دونید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    همچنین اگر روش سفارش مستقیم به چین رو می دونید یعنی جایی رو میشناسید که قبلا باهاش کار کردین رو ممنون میشم معرفی بفرمایید!
    با تشکر

پاسخ : نیاز به اطلاعات برای سفارش برد 4 لایه و 6 لایه دارم

۴تا ۶لایه اگه برای نمونه میخواهید خیلی گرون در می یاد
    اما اگر نه تعداد هست
    میبخشید حتما باید بره چین
    شرکت های داخلی هم میشناسم که این کار رو میکنند برای مثال از اون خوبهاش که برای *******کار میکنه
    http://www.jeciran.com/
    کمی هم به داخل متکی باشیم نه به اون چشم بادامی ها :nice:
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

ممنون،
      برای تبدیل شدن به تعداد هم باید ابتدا نمونه زده بشه دیگه
      فعلا که جواب ندادن ببینم شنبه چی می گن!

اگر راه ارتباط با چین رو هم می دونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avrfreak
        ممنون،
        برای تبدیل شدن به تعداد هم باید ابتدا نمونه زده بشه دیگه
        فعلا که جواب ندادن ببینم شنبه چی می گن!

اگر راه ارتباط با چین رو هم می دونید ممنون میشم راهنمایی کنید.
        نه اصلا نیازی نیست! مگه اینکه بخواهید بالای ده هرازتا برد بزنید که اون موقع میتونید از آزمون و خطا هم استفاده کنید و فیدبک بگیرید( مثل خیلی از کارخانه های موبایل سازی) اصلا از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست
        برای طراحی برد های 6 لایه یه سری اصول خیلی ریز و جزئی هست که اگه تو تالار یه سرچی بزنی به اطلاعات و سرنخ های خوبی دست پیدا میکنی، اصلا طراحی های 6 لایه کار راحتی نیست و تمام روت اون باید با هزار محاسبه انجام بشه...
        رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

آلفامدار 4 لایه رو با 800 تومن و 6 لایه رو با 1.400 میزنه ضمن اینکه این قیمت برای حدااقل مقدار یعنی 500 سانتیمتر مربع هست و تو ایران تولید میکنه و اینکه ویا بین لایه ای نداره و فقط ویا سراسری داره !!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X