اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال ای دی سونی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال ای دی سونی

سلام ال ای دی سونی مدل ایکس400 روشن میشه صدا داره تصویر نداره فقط یه لحظه تصویرش میاددوباره قطع میشه خواستم ازشمااستاتیدمحترم بپرسم مین بردخرابه یاپنل؟

پاسخ : ال ای دی سونی

اگر در اون لحظه ای که تصویر میاد، تصویر مشگل نداشته باشه و رنگ ها کامل و بدون نقص باشن ایرادات بصورت زیر هستن

در مرحله اول چاپر بکلایت(درایور الیدی ها) ممکنه خراب باشه در مرحله دوم خود بکلایت(یکی یا چند تا از الیدی ها مشکل پیدا کردن) در مرحله سوم تیکان در مرحله چهارم فلت های بین برد ها

دیدگاه

سلام دوست عزیزچاپربکلایت روی مین برد هست؟

دیدگاه

توی مدل های مختلف فرق داره
        یا یه برد جدا هست یا روی پاوره
        روی مین فک نکنم اصلا بذارن

شما سیم های بکلایت رو ببین به کجا وصل شده

درصورت امکان از پشت tv عکس بذارین

چن وقت پیش این مشکلو با یه السیدی پاناسونیک داشتم که بعد از باز کردن پنل دیدم که یکی از لامپ های ccfl که بعد از تعویض با نمونه استوک مشکل حل شد

دیدگاه

سلام دوست گرامی تصویرش میادبرا 5 ثانیه بعضی موقع رنگ بهم ریختس درواقع رنگ قاطی کردبعضی وقتاهم تصویرش صاف و تمیزه

دیدگاه

با این اوصاف مشکلات رنگ به تیکان مربوط میشه
            یکبار فلت های متصل به تیکان رو با دقت چک کنید احتمال اکسید شدن فلت ها هست

پاور را به نیز صورت جداگانه نیز چک کنید
            کی از مشکلات مربوط به رنگ پرش های ناگهانی ولتاژ است که باعث ریست شدن قسمتی از مدار ها میشود که بهم ریختگی رنگ را در پی دارد

پرش ولتاژ میتواند در اثر جریان کشی لحظه ای قسمت معیوبی از برد ها باشد که یکی از قسمت ها درایور بکلایت باشد

همان طور که گفتم شما سیم های وصل شده به بکلایت را دنبال کن و قسمتی که به آن وصل را چک کن

دیدگاه

دو سه مورداز بهم ریختگی رنگ داشتم توی همین تلویزیونهای سونی مین بردعوض کردم درست شدن حالامن فلت روچک میکنم ببینم چه میشه

دیدگاه

ازمین برد بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X