اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در راه اندازی سنسور ضربان قلب با avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در راه اندازی سنسور ضربان قلب با avr

سلام من سنسور ضربان قلب را از سایت خریداری کردم ولی متاسفانه تمامی منابع برای arduino طراحی و توسعه داده شده
    از دوستان خواهش مندم اگر پروژه ای یا روشی برای راه اندازی و فقط نشان دادن نبض در دسترس دارند با بنده به اشتراک بگذارند

اظلاعاتی که تا به حال به دست آوردم
    سنسور دارای سه پایه + و - و DATA است پایه های + و - برای بخش تغذیه سنسور می باشد و یک پایه DATA که به صورت آنالوگ اطلاعات را در اختیار ما می گذارد اگر اشتباه نکنم همان سیگنال EPG را نشان می دهد

http://pulsesensor.com/

اضافه شده در تاریخ :
    هیشکی نیست یک کمکی به ما بکنه کارمون گیره

پاسخ : کمک در راه اندازی سنسور ضربان قلب با avr

سلام
    پایه دیتا رو وصل کن به T1 میکرو پالس ها رو بشمار و تعداد ضزبان قلب رو بدست بیار
    ما برای این که تعداد ضربان قلب در دقیقه را بدست بیاوریم باید با یک سنسور تعداد تپشهای قلب در طول 1 دقیقه را بشماریم که کار شمردن تعداد تپشها بر عهده ی تایمر 1 است که 16 بیتی است،علاوه بر این هم زمان با پر شدن رجیستر 16 بیتی تایمر 1 یک شمارنده دیگر میکرو که همان تایمر 2 است در حال محاسبه ی زمان است که این تایمر 8 بیتی است و با هر 128 پالس میکرو یک پالس اضافه میشود که در کل اگر میکرو در فرکاس 1MHZ قرار داشته باشد این تایمر اگر 30 بار پر شود 1 ثانیه گذشته است و میتوان در این لحظه تعداد ضربان قلب را حساب کرد البته این مقدار باید در 60 ضرب شود تا مقدار ضربان قلب در دقیقه باشد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arash_k
      سلام من سنسور ضربان قلب را از سایت خریداری کردم ولی متاسفانه تمامی منابع برای arduino طراحی و توسعه داده شده
      از دوستان خواهش مندم اگر پروژه ای یا روشی برای راه اندازی و فقط نشان دادن نبض در دسترس دارند با بنده به اشتراک بگذارند

اظلاعاتی که تا به حال به دست آوردم
      سنسور دارای سه پایه + و - و DATA است پایه های + و - برای بخش تغذیه سنسور می باشد و یک پایه DATA که به صورت آنالوگ اطلاعات را در اختیار ما می گذارد اگر اشتباه نکنم همان سیگنال EPG را نشان می دهد

http://pulsesensor.com/
      سلام من این سنسور رو تازه تهیه کردم و فعلا هیچی ازش نمیدونم
      شما تونستید راه اندازیش کنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط miladhp
        سلام من این سنسور رو تازه تهیه کردم و فعلا هیچی ازش نمیدونم
        شما تونستید راه اندازیش کنید؟
        سلام بله ولی اصلا" سنسور دقیقی نیست بنده خیلی سعی کردم نویز و همچنین دقت سنسور را بالا ببرم ولی بی فایده بود سنسور فقط پاسخ گوی پروژه های دانشجویی هست
        شاید هم بنده یک جای کار رو اشتباه رفتم

دیدگاه

بله منم با نویزهای زیادی مواجه شدم و سعی کردم نویزها رو برطرف کنم اما نشد!
          وقتی ک با ابزار های دقیق خروجی سنسور رو آنالیز کردم متوجه شدم مشکل از خود سنسور هست و اصلا دقت لازم رو نداره!!!!!!!!!!!!!!!
          ممنون بابت جوابتون آقا آرش عزیز :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X