اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل نمایش راه راه های خاکستری در زمینه نمایش ال سی دی 7 اینچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل نمایش راه راه های خاکستری در زمینه نمایش ال سی دی 7 اینچ

سلام
    من قبلاً از ماژول آماده ssd1963 استفاده کرده بودم برای راه اندازی ال سی دی 7 اینچ و مشکلی هم نداشتم الان بردش رو خودم زدم ولی در زمینه نمایش راه راه های خاکستری کم رنگ نشون میده مثل تلویزیون قدیمیا مشکل چیه این نویزه یا نه
    یک نکته اینکه من ssd1963 رو دوبار مجبور شدن دربیارم و دمباره لحیم کنم مشکل از اینه؟ کسی تاحالا با این مشکل برخورد کرده؟

ممنون

پاسخ : مشکل نمایش راه راه های خاکستری در زمینه نمایش ال سی دی 7 اینچ

ممکن نویز باشه یا اگه از هویه غیر سرامیکی استفاده کرده باشی ممکن به السیدی یا آیسی صدمه خورده باشه
    میتونی یه فاز متر به بدنه هویه یعنی قسمت فلزی بزنی اگه فاز متر روشن شده که احتمال زیاد همین مشکله خودم
    یه بار با السیدی کاراکتری به همین مشکل برخوردم یا مشکل دیگه ممکنه از نویز باشه که باید از خازن 100 نانو استفادخ کنی یا فضای خالی pbc رو به گراند وصل کنی
    -0-

دیدگاه

تمامی ملاحطات رو رعایت کردم تنها راه اینه که یکبار دیگه دربیارم دوباره لحیم کنم
      :angry:

دیدگاه

وقت بخیر

من یک بار خطوط موجی کم رنگ و پر رنگ روی ای سی دی تک رنگ داشتم !! مربوط به اشکال توی تغذیه +5 ولتم بود که بشدت نویز داشت و اشکال داشت !! پاور رو عوض کردم درست شد !

دیدگاه

شما از چه نوع ال سی دی استفاده کردید؟؟ کتابخونه ای براش دارید؟ قیمتش چنده؟؟ میکروتون چیه؟
          www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X