اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای راه اندازی SIM900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای راه اندازی SIM900

برد راه انداز SIM900 که از eca خریدم هیچ پاسخی به من بر نمی گردونه، حتی وقتی دستور ATQ0 رو برای فعالسازی پاسخ ، و دستور ATE1 رو برای فعالسازی اکو ارسال می کنم باز هم جوابی دریافت نمی کنم!!!

بعد از کلی تحقیق، یک راه حل برای مشکلم پیدا کردم و اون این هست که نرم افزار GM Modem – GUI ‎‏ محصول ‏rhydolabz‏ را دانلود و اجرا کنم، سپس پورت موردنظر را انتخاب و به آن متصل شوم، و درنهایت دکمه ‏Test Modem Communication ‎‏ را بزنم و صبر کنم تا ‏پیغام ‏GSM OK بیاد. و از حالا به بعد مودم پاسخ دستورات من رو می ده ( می نویسه و عمل می کنه )

اما(!)، سوال و خواهش من از شما اینه که کمک کنید مودم رو بدون احتیاج به هیچ نرم افزار جانبی راه بندازم. و اصلا" اینکه چرا احتیاج به همچین نرم افزاری برای راه اندازی مودم داریم؟ هر وقت که مودم رو خاموش می کنم، برای اینکه بتونم ازش استفاده کنم نیاز دارم اول با نرم افزار GSM Modem - GUI راه اندازیش کنم!!!

من برای برقراری ارتباط از نرم افزار Docklight V2.0 (EVAL) و ویندوز 8 استفاده می کنم و مشکلی با نرم افزار ندارم... بنظرم باید به مودم کد(های) خاصی اسال کنم تا مودم شروع به برقراری ارتباط کند. اما نمی دانم چه کدی...

این هم برد راه اندازی که تهیه کردم:

http://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C/1276-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8Cgsm-sim900-revb.html

پاسخ : کمک برای راه اندازی SIM900

احتیاج به نرم افزار خاصی نیست . فقط باید بتونی با پوررت سریال باهاش ارتباط بگیری . در ضمن وقتی که ماژول روشن میشه خودش ۲تا کد میفرسته .ببین اون ۲تا کدرو میتونی بگیری تا بقییه رو ادامه بدیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X