اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل مایع داخل مخزن تحت فشار هوای فشرده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل مایع داخل مخزن تحت فشار هوای فشرده

سلام دوستان عزیز پروژه زیر طراحی شده برای یک واحد صنعتی به این ترتیب که یک پمپ رزرو دیگری است مخزن تحت فشار 3 بار هوای فشرده قرار داره و استارت واستاپ پمپ بین دو سطح بالا و پایین انجام میشه و علاوه بر اتوماتیک بودن امکان دستی عمل کردن هم موجود هست.لطفا در موردش پیشنهاد بدین یا اگه ایرادی داره بفرمایید وراهنمایی کنید. :read:

http://www.uplooder.net/img/image/23/1d4f3308292a77a40e962db9742b62c5/Eplan1.jpg

http://www.uplooder.net/img/image/55/942d5e53c9efeb6b3d0d6e5fcc4444f2/Eplan2.jpg

پاسخ : کنترل مایع داخل مخزن تحت فشار هوای فشرده

دوست عزیز انتظار شما بیجا نیست خیلی هم خوبه ولی این احتمال رو بدهید یکی همین مدارو تحلیل میکنه و روزی 200 تومن در میاره یکم عجیبه وقتشو بزاره واسه تحلیل این مدار
    حالا ممکنه از دوستان بزرگواری کنند به شما کمک کنند در این حرفی نیست :agree:
    ولی برای ادامه کار بهتره از نرم افزار فلوید سیم استفاده کنید کم حجمم هست کنتاکتور و رله و ... رو داره و شبیه سازی و عیب مدار را هم خودتون به راحتی می بینید پیروز باشید :job:

دیدگاه

مدار خوبی هست مشکل خاصی نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sss223ss
        دوست عزیز انتظار شما بیجا نیست خیلی هم خوبه ولی این احتمال رو بدهید یکی همین مدارو تحلیل میکنه و روزی 200 تومن در میاره یکم عجیبه وقتشو بزاره واسه تحلیل این مدار
        حالا ممکنه از دوستان بزرگواری کنند به شما کمک کنند در این حرفی نیست :agree:
        ولی برای ادامه کار بهتره از نرم افزار فلوید سیم استفاده کنید کم حجمم هست کنتاکتور و رله و ... رو داره و شبیه سازی و عیب مدار را هم خودتون به راحتی می بینید پیروز باشید :job:
        هدف بنده این نبود که کسی بیاد و مدار فوق رو تحلیل کنه.چون خودم طراحیش کردم تحلیلش رو هم قطعا انجام دادم وخدا وکیلی روزی 200 تومن در امد ندارم :angry:
        و نسبت به شبیه سازیش هیچ مشکلی نیست میتونم قبل شروع پروژه فوق روی تابلو برق ازمایشگاهی تست و ازمایشش کنم. در واقع بنده هدفم اینه که با توجه به خرد جمعی اساتید محترمی همچون شما کار رو تکامل بدم و تمام موارد صنعتی و احتیاط های لازم واسه چنین کاری رو در نظر بگیرم و به پروژه اضافه کنم.البته ناگفته نماند قبل از اینکه بخوام مدار رو طراحی کنم سرچی زدم تو اینترنت چیز خاصی گیرم نیومد واسه همین گفتم مطرحش کنم تا دوستان دیگه ای هم اگه لازم شد بتونن ازش استفاذه کنن.

دیدگاه

منم گفتم مدار شما چیزی کم نداره اگر تو تابلو اصلی کنترل فاز وجود نداره شما رو مدار بزار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X