اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت مدار تغذیه برای امپلی فایر خودرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت مدار تغذیه برای امپلی فایر خودرو

با سلام
    من دارم مدار امپلی فایر برای خودرو با ایسی 7294 میبندم.
    اینم شماتیک:
    http://www.amplifiercircuit.info/2013/12/tda7294-audio-amplifier-2-x-80w.html
    مشکل تغذیه وجود دارد
    ولتاژ خودرو 12 ولت 15 امپر(حداکثر)است ولی این مدار به ولتاژ دوبل 25ولت و جریان 3 امپر در هر شاخه ولتاژ ورودی نیاز دارد.
    لطفا یک مدار سوییچینگ که تست شده است و برای امپلی مناسب است را بگذارید تا مدار را تکمیل کنم.
    ممنون از کمکهای ارزنده تان
    Telegram:
    @reza_br_2489

Instagram:
    _amp_c

پاسخ : ساخت مدار تغذیه برای امپلی فایر خودرو

نوشته اصلی توسط noorworkshop
    با سلام
    من دارم مدار امپلی فایر برای خودرو با ایسی 7294 میبندم.
    اینم شماتیک:
    http://www.amplifiercircuit.info/2013/12/tda7294-audio-amplifier-2-x-80w.html
    مشکل تغذیه وجود دارد
    ولتاژ خودرو 12 ولت 15 امپر(حداکثر)است ولی این مدار به ولتاژ دوبل 25ولت و جریان 3 امپر در هر شاخه ولتاژ ورودی نیاز دارد.
    لطفا یک مدار سوییچینگ که تست شده است و برای امپلی مناسب است را بگذارید تا مدار را تکمیل کنم.
    ممنون از کمکهای ارزنده تان
    دوست عزیز با این تغذیه ای که داری نمیتونی بیشتر از 140 وات صدا بگیری!هر گانال بیشتر از 60 وات نمیده بهت هرچند 60 واتم خوبه , درضمن چرا 15 امپره؟! ماشین 60 امپره ها تا جایی که من میدونم

از منابع تغذیه مبدل سویچینگ 12 به ولتاژای بالاتر استفاده کنید تو همین انجمن زیاده و به اسم تغذیه برای امپ ماشین هست بگردید هست فقط لینک نخواید خودتون برید تو صفحات بگردید و پیدا کنید چون لینک ندارم
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera
      دوست عزیز با این تغذیه ای که داری نمیتونی بیشتر از 140 وات صدا بگیری!هر گانال بیشتر از 60 وات نمیده بهت هرچند 60 واتم خوبه , درضمن چرا 15 امپره؟! ماشین 60 امپره ها تا جایی که من میدونم

از منابع تغذیه مبدل سویچینگ 12 به ولتاژای بالاتر استفاده کنید تو همین انجمن زیاده و به اسم تغذیه برای امپ ماشین هست بگردید هست فقط لینک نخواید خودتون برید تو صفحات بگردید و پیدا کنید چون لینک ندارم
      بله درست است.جریان باتری اتوموبیل 60 امپر میباشد ولی نمیتوان تمام این جریان را مصرف کرد چون برای سایر قسمت های اتوموبیل هم برق لازم میباشد.
      من اگر 40 امپر جریان به مدار سوییچینگ بدهم میتونم در هر کانال 80 وات صدا داشته باشم؟

دوست عزیز من خیلی در تشخیص دقت و عملکرد مدار سوییچینگ سر رشته ندارم.

تا بحال هم مدار سوییچینگ در سایت ندیده ام
      خواهشا هر کسی میتواند به من کمک کند تا مدار را تکمیل کنم

ممنون و متشکر
      اگر مدار امپلی با 7294 هم نمیتواند 80 وات خروجی بدهد :
      اولا حداکثر چند وات میدهد؟
      دوما اگر مداری دارید بگذارید
      ممنون.
      Telegram:
      @reza_br_2489

Instagram:
      _amp_c

دیدگاه

نوشته اصلی توسط noorworkshop
        بله درست است.جریان باتری اتوموبیل 60 امپر میباشد ولی نمیتوان تمام این جریان را مصرف کرد چون برای سایر قسمت های اتوموبیل هم برق لازم میباشد.
        من اگر 40 امپر جریان به مدار سوییچینگ بدهم میتونم در هر کانال 80 وات صدا داشته باشم؟

دوست عزیز من خیلی در تشخیص دقت و عملکرد مدار سوییچینگ سر رشته ندارم.

تا بحال هم مدار سوییچینگ در سایت ندیده ام
        خواهشا هر کسی میتواند به من کمک کند تا مدار را تکمیل کنم

ممنون و متشکر
        اگر مدار امپلی با 7294 هم نمیتواند 80 وات خروجی بدهد :
        اولا حداکثر چند وات میدهد؟
        دوما اگر مداری دارید بگذارید
        ممنون.
        ماشین در حالت عادی 20 امپر مصرفشه و 40 امپر ازاده
        برای 200 وات صدا شما نیاز به 300 وات تغذیه داری و از اونجایی که ولتاژ ماشین در حالت روش 14.2 هست 300/14.2=21 امپر البته 100 وات برای هر کانال زیاده و اکثر باندای میان رده در بازه قیمت 400 هزار تومن حد اکثر 90 واتن, از طرفی 7294 تا 70 وات صدای خوبی میده و از 70 وات به بالا دیسورت میره بالا و صدا مقداری به هم میریزه
        با این تفاسیر 80 وات رو هر کانال خیلی خوبه

برای سویچینگ برید سراغ مدارای همین قسمت , پیشنهاد من سویچینگ 600 با هسته تیروییدی معرفی شده توسط امپراتور یا سویچینگ با هسته پاور کامپیوتر معرفی شده توسط بهنام , سرچ بزنید و تو همین قسمت بگردید پیداش کنید
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X