ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 6 از 14 نخست 1234567891011121314 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 133
    2009/10/18
    تبریز
    2,228
    805

پاسخ : منبع تغذیه 50 ولت 5 امپر (ورژن اپدیت شده با قطعات موجود در بازار)

نقل قول نوشته اصلی توسط gh.kh
    درود بر شما
    شما کدوم مدارو ساختید محدود کننده جریان اونقدرام پیچیده نیست.و به خوبی کار میکنه.
    چمدارتون رو قرار بدید.
    کلا 2 تا ورژن از این مدار موجوده یکیش با ترانزیتواری قابلمه ایه که قدیمیه و ترانزیستوراش گیر نمیاد یکی هم با ترانزیستورای tip3055 هست که جدیده , من جدیده رو ساختم و محدود کننده کار نمیکنه ولی یکی از بچه ها ورژن قبلی رو ساخت و محدود کننده کار میکنه
    والا برا من که پیچیده شده هر کار کردم محدود کننده درست درمون نتونستم بسازم برا این مدار حتی با مقایسه کننده و...!
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

2014/10/31
    آذربايجان شرقي-تبريز
    1,092
    256

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_gera
    کلا 2 تا ورژن از این مدار موجوده یکیش با ترانزیتواری قابلمه ایه که قدیمیه و ترانزیستوراش گیر نمیاد یکی هم با ترانزیستورای tip3055 هست که جدیده , من جدیده رو ساختم و محدود کننده کار نمیکنه ولی یکی از بچه ها ورژن قبلی رو ساخت و محدود کننده کار میکنه
    والا برا من که پیچیده شده هر کار کردم محدود کننده درست درمون نتونستم بسازم برا این مدار حتی با مقایسه کننده و...!
    من نسخه قبلی رو ساختم با تزانزسیتور قابلمه ای 2 سال پیش
    اگر پیدا کردید با ترانزسیتور kt8008 بسازید کار میکنه البته من نوع روسی رو دارم
    اگر بخوای میتونم از اینجا بخرم واست بفرستم ولی بگم ها دیگه 2000 تومن نیست
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901
    2010/10/10
    پارس
    1,746
    358

درود دوستان
    عکس هم در اولین فرصت چشم
    دوست عزیز من مدار این تاپیک رو نساختم ین جور مدارات که یک ولتاژ ورودی دارن دارای تلفات بالایی هستن
    منبعی که من ساختم چیز دیگه ای هست.
    و در ورودی به جای یک ولتاژ از چند ولتاژ ورودی استفاده میکنه که وابسته با افزایش ولتاژ خروجی ولتاژ ورودی رو هم تغییر میده.
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)
    2010/10/10
    پارس
    1,746
    358

این عکس از طراحی در پروتوس

عکس شامل برد اصلی برد سلکتور برد ترانزیستورای قدرت برد کنترل فن برد تغذیه امپر متر و ولتمتر برد ولوم کنترلها و برد سلکتور خروجی
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)
    2009/10/18
    تبریز
    2,228
    805

نقل قول نوشته اصلی توسط gh.kh
    درود دوستان
    عکس هم در اولین فرصت چشم
    دوست عزیز من مدار این تاپیک رو نساختم ین جور مدارات که یک ولتاژ ورودی دارن دارای تلفات بالایی هستن
    منبعی که من ساختم چیز دیگه ای هست.
    و در ورودی به جای یک ولتاژ از چند ولتاژ ورودی استفاده میکنه که وابسته با افزایش ولتاژ خروجی ولتاژ ورودی رو هم تغییر میده.
    اقا مدارشو اگه میشه بده منم بسازم دنبال همچین مدار خوبی هستم
    فقط یه چیز , پل دیود تحمل 5 امپر نداره از دیودای کوچیک چرا استفاده کردی؟
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم

2009/10/18
    تبریز
    2,228
    805

نقل قول نوشته اصلی توسط moghani1376
    من نسخه قبلی رو ساختم با تزانزسیتور قابلمه ای 2 سال پیش
    اگر پیدا کردید با ترانزسیتور kt8008 بسازید کار میکنه البته من نوع روسی رو دارم
    اگر بخوای میتونم از اینجا بخرم واست بفرستم ولی بگم ها دیگه 2000 تومن نیست
    تو پیدا کردن ترانزیستورای قدرت مشکلی نیست هر ترانزیستوری میشه جاشون استفاده کرد مهم بقیه ترانزیستوراست که باید واسش مشابه پیدا کرد
    فیلم مدارتو نزاشتیا ببینیم , یه تستی کن 4 تا مقاومت اجری 10وات 10 اهم بخر موازی کن بنداز تو 1 لیوان اب و بهش ولتاژ بده بزار جریان بکشه و جریانو خودت رو 2 امپر محدود کن ببین با گذشت زمان هنوز جریان رو 2 امپر فیکس هست یا نه , اکثر محدود کنند ها مشکلشون اینه که جریانو نمیتونن دقیق ثابت نگه دارن و معمولا سیر سعودی دارن و کم کم جریانو از حد مجاز بیشتر میبرن

2014/10/31
    آذربايجان شرقي-تبريز
    1,092
    256

تو پیدا کردن ترانزیستورای قدرت مشکلی نیست هر ترانزیستوری میشه جاشون استفاده کرد مهم بقیه ترانزیستوراست که باید واسش مشابه پیدا کرد
    فیلم مدارتو نزاشتیا ببینیم , یه تستی کن 4 تا مقاومت اجری 10وات 10 اهم بخر موازی کن بنداز تو 1 لیوان اب و بهش ولتاژ بده بزار جریان بکشه و جریانو خودت رو 2 امپر محدود کن ببین با گذشت زمان هنوز جریان رو 2 امپر فیکس هست یا نه , اکثر محدود کنند ها مشکلشون اینه که جریانو نمیتونن دقیق ثابت نگه دارن و معمولا سیر سعودی دارن و کم کم جریانو از حد مجاز بیشتر میبرن
    اینها دیگه چه کاریه
    تا به حال من باهاش مدار میکرو راه اندازی کردم و عیبی هم نداشته oo:
    ولی به روی چشم فیلم هم میگیرم ولی یه مدت طول میکشه (اون اول که ساختمش توی یه جعبه گذاشتم با یه طراحی بد فقط خواستم تموم بشه اتفاقا همین امروز دمونتاژ کردم بعد از یه هفته عکس منبع رو به همراه بسته جدیدش میزارم :nerd:
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901
    2009/10/18
    تبریز
    2,228
    805

اینها دیگه چه کاریه
    تا به حال من باهاش مدار میکرو راه اندازی کردم و عیبی هم نداشته oo:
    ولی به روی چشم فیلم هم میگیرم ولی یه مدت طول میکشه (اون اول که ساختمش توی یه جعبه گذاشتم با یه طراحی بد فقط خواستم تموم بشه اتفاقا همین امروز دمونتاژ کردم بعد از یه هفته عکس منبع رو به همراه بسته جدیدش میزارم :nerd:
    مدار میکرو که جریان کشی نداره فوقش 40 میلی امپر بکشه! 1 امپر 2 امپر تست کن و الا میکرو که چیزی نیست
    اوکی داداش

2014/10/31
    آذربايجان شرقي-تبريز
    1,092
    256

مدار میکرو که جریان کشی نداره فوقش 40 میلی امپر بکشه! 1 امپر 2 امپر تست کن و الا میکرو که چیزی نیست
    اوکی داداش
    این هم درسته خب ولی با اون توان چی رو امتحان کنم
    اگه مقاومت بندازم تو آب اتصال نمیشه؟؟؟؟
    2009/10/18
    تبریز
    2,228
    805

این هم درسته خب ولی با اون توان چی رو امتحان کنم
    اگه مقاومت بندازم تو آب اتصال نمیشه؟؟؟؟
    نه چیزی نمیشه من خودم اینطوری از منبع تغذیه ها تست میگیرم و جریان میکشم

صفحه 6 از 14 نخست 1234567891011121314 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 133