ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2015/04/24
    100
    9

مشکل درتلويزيون led

سلام .تلويزيون ال جي ما درهين کارکردن خاموش شد وحالا بازدن دگمه پاور يه صداي تقه شنيده ميشه اما نه صداهست ونه تصويرلطفا اساتيد فن علت رابيان کنند.
    2007/03/23
    زاهدان
    497
    26

پاسخ : مشکل درتلويزيون led

سلام دوست عزیز
    مدل دقیق تلویزیون؟؟
    احتمالا زیاد بید مشکا اتصالی در مورد باشه
    اون صدا هم رله پاور هست که در مقابل اتصال کوتاه محافظت میشه
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.
    2014/08/17
    20
    0

سلام
    تغذيه سه طبقه دارد
    1-طبقه اول يا اصطلاحا POWER FACTOR که سازنده 400 ولت است
    2- طبقه سازنده تغذيه استندباي و تغذيه برد اصلي
    3-طبقه سازنده تغذيه نوارهاي بک لايت
    اگر چراغ STANDBY (ال اي دي) روشن ميشه پس در طبقه اول تغذيه يا POWER FACTOR هيچ مشکلي نيست و طبقه دوم هم سالم است . حالا با اهم متر ولتاژ سر تغذيه نوار بک لايت رو بگير اگر درست بود و خازن باد کرده اي نداشت که نشتي جريان کند احتمالا يکي از LED هاي نوار بک لايت سوخته که بايد پنل باز بشه و تعويض بشه

اضافه شده در تاریخ :
    البته اگر ايراد بک لايت داشته باشي صفحه تلويزيون رو روبه نور بزار روشن کن يه تصوير ضعيف از لوگو بايد ببيني که سريع قطع ميشه
    2015/04/24
    100
    9

سلام دوستان گرامي ممنون ازراهنمايي شما عزيزان .چراغ استند باي بازدن دگمه روشن خاموش اول برنگ قرمز وبعد ابي ميشه وموقع روشن وخاموش صداي تق ميده.تلويزيون ال جي 42 اينچ وال اي ديه.ديشب با استرس بازش کردم چون تاحدي از تست ديود ترانزيستور وغير سردرميارم اما هيچي ازعيب نيافتم.نقاطي روي برد تغذيه ولتاز قيد شده بود ازجمله 24ولت -3.5ولت ک درست بود وهرانچه روبرد تغذيه بود را با مولتي مترروتست ديود ومقاومت چک کردم اما چيزي نفهميدم.صفحه کاملا تاريک وهيچ صدايي نيست.نميدانم چه کنم.
    2014/08/17
    20
    0

[quote author=apex111 link=topic=114812.msg747331#msg747331 date=1444562479]
    سلام دوستان گرامي ممنون ازراهنمايي شما عزيزان .چراغ استند باي بازدن دگمه روشن خاموش اول برنگ قرمز وبعد ابي ميشه وموقع روشن وخاموش صداي تق ميده.تلويزيون ال جي 42 اينچ وال اي ديه.ديشب با استرس بازش کردم چون تاحدي از تست ديود ترانزيستور وغير سردرميارم اما هيچي ازعيب نيافتم.نقاطي روي برد تغذيه ولتاز قيد شده بود ازجمله 24ولت -3.5ولت ک درست بود وهرانچه روبرد تغذيه بود را با مولتي مترروتست ديود ومقاومت چک کردم اما چيزي نفهميدم.صفحه کاملا تاريک وهيچ صدايي نيست.نميدانم چه کنم.
    [نداشتن صدا اصلا مهم نيست به خاطر خطايي هست که در فيدبک تغذيه بک لايت داريد در لحظه اول که کليد standby رو ميزنيد ولتاژ سر خروجي بک لايت تغذيه که با سيم به داخل پنل ميره رو بگير اگر يک لحظه اومد و بعد قطع شد تغذيه داره صحيح کار ميکنه و يکي از نوارهاي led داخل پنل سوخته که چون احتمالا 10 يا 15 تايي سري هستند و سوختن يکي از انها باعث ايجاد خطاي جرياني در تغذيه شده و دستگاه را خاموش ميکند ولي اگر تجربه باز کردن پنل نداري اصلا اين کار را نکن چون ممکنه به display اسيب بزني و ديگه کاري از کسي بر نمياد ]
    2015/04/24
    100
    9

سلام.اقای توکلی تلویزیون ال ای دی رادرزنجان ب یک تعمیرکاردادم وامروز گفتند ک یه بردش خراب شده و400هزارتومان قیمتشه وباید سفارش بدند تا از تهران براش بفرستند حال نمیدانم ایا قبول کنم یا نه .اسم بردش را من برد یا چیزی شبیه ب این میگفت وبردی هست ک همه ورودی وخروجی های ویدئو وصدا وhdmiوپورت لن ب ان برد وصله ومیگه خراب شده .
    2007/03/23
    زاهدان
    497
    26

سلام دوست عزیز
    منظور تعمیرکار مین برد یا برد اصلی بوده
    قیمتش هم بستگی داره معمولا بین 200 تا 350 هست بستگی داره
    شما مدل دقیق تلویزیون را بفرست
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.
    2015/04/24
    100
    9

سلام .مدلش 42lv37
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8