اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت صدای خروجی led بدون تعویض اسپیکر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تقویت صدای خروجی led بدون تعویض اسپیکر

سلام دوستان کسی میدونه راهی برای تقویت صدای خروجی تلویزیون بدون تغییر در افست های فکتوری دستگاه هست یا نه؟/؟

پاسخ : تقویت صدای خروجی led بدون تعویض اسپیکر

بهترین و معقول ترین کار استفاده از اسپیکر خارجی است
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

[quote author=mohamad-h link=topic=114823.msg747266#msg747266 date=1444542874]
      بهترین و معقول ترین کار استفاده از اسپیکر خارجی است
      [ممنون ولی این یک ایراد اپیدمی هست که باید برطرف بشه و باید از داخل یه جوری صدا تقویت بشه افست های فکتوری غیر قابل تغییر هستند و نمی توان گین صدا را زیاد کرد فقط باید تغییر سخت افزاری داد

دیدگاه

بعضی از تی وی ها باند واسه بلندگو نداره یعنی بلندگوش تو یه باکس تعبیه نشده که باعث میشه صدا هم کم هم زیر بشه.سامسونگ و الجی که من دیدم دارند ولی سونی خودم نداره و با اینکه بلندگوهاش 2*15 و آمپلیفایرش 2*10 واته صداش خیلی مزخرفه.
        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

[quote author=shahpoori link=topic=114823.msg747436#msg747436 date=1444591355]
          بعضی از تی وی ها باند واسه بلندگو نداره یعنی بلندگوش تو یه باکس تعبیه نشده که باعث میشه صدا هم کم هم زیر بشه.سامسونگ و الجی که من دیدم دارند ولی سونی خودم نداره و با اینکه بلندگوهاش 2*15 و آمپلیفایرش 2*10 واته صداش خیلی مزخرفه.
          [lممنون یعنی به نظرت اگه داخل یک خرطوم مانند یا باکس بلندگو تعبیه بشه صدا بهتر میشه؟؟

دیدگاه

آره دیگه.بلندگو باید تو باند باشه که صداش خوب در بیاد.
            الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X