اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت پروتل و التیوم دیزاینر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت پروتل و التیوم دیزاینر

سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه من یکم گیج شدم واقعا نمیدونم پروتل چرا اینقدر حجمش کمه اما التیوم این قدر زیاد و تو آموزش ها اسم هر دو تاشونو کنار هم میارن

من میخوام پی سی بی بزنم و هیچ نیازی به تبدیل نداشته باشه مستقیم بره برای چاپ لطفا راهنمایی کنید بهترین و کاربر پسند ترین برنامه طراحی پی سی بی برای چاپ مستقیم در ایران کدوم برنامه

میباشد

با تشکر فراوان .
    I'm going to
    RWTH Aachen
    University

پاسخ : تفاوت پروتل و التیوم دیزاینر

از سال تقریبا 2006 شرکت آلتیوم شرکت پروتل رو خرید و از اون به بعد، محصولات رو با نام آلتیوم داد بیرون
    هیچ فرقی نداره، با هر کدوم خواستی بکش
    آلتیوم چون جدید تره یک سری امکانات بیشتر داره
    ---------
    .
    .
    ...........

دیدگاه

مرسی دوست عزیز پس با پروتل و یا التیوم طراحی کنم تو تهران راحت برام پیرینت میکنن ؟
      I'm going to
      RWTH Aachen
      University

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azadfalah
        مرسی دوست عزیز پس با پروتل و یا التیوم طراحی کنم تو تهران راحت برام پیرینت میکنن ؟
        بله.
        ---------
        .
        .
        ...........

دیدگاه

سلام دوستان
          میخوام تاپیک بزنم و سوالمو مطرح کنم ولی نمیشه/ چطور باید تاپیک زد لطفا راهنماییم کنید خیلی فوریه ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azadfalah
            سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه من یکم گیج شدم واقعا نمیدونم پروتل چرا اینقدر حجمش کمه اما التیوم این قدر زیاد و تو آموزش ها اسم هر دو تاشونو کنار هم میارن

من میخوام پی سی بی بزنم و هیچ نیازی به تبدیل نداشته باشه مستقیم بره برای چاپ لطفا راهنمایی کنید بهترین و کاربر پسند ترین برنامه طراحی پی سی بی برای چاپ مستقیم در ایران کدوم برنامه

میباشد

با تشکر فراوان .
            میشه گفت فرقشون از زیر زمین هست تا خارج از کهکشان راه شیری
            تا حدی که هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که 5 درصد نرم افزار رو هم بلده
            از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
            --------------------------------------------------------
            تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
            اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca71
              سلام دوستان
              میخوام تاپیک بزنم و سوالمو مطرح کنم ولی نمیشه/ چطور باید تاپیک زد لطفا راهنماییم کنید خیلی فوریه ممنون
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10924.0
              از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
              تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
              اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X