ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2010/02/25
    54
    0

كاليبراسيون

با سلام خرمت دوستان عزيز

من يه سوال داشتم در مورد نحوه كاليبره كردن بهضي بوكس ها... كه اين بوكس ها بعضي وقتا يه plc هم وصل ميشه. اماسوال من اينجاست... من هم بوكس برقس دارم هم پنوماتيك و مي خوام اينارو كاليبره كنم ؛ كاليبراتور رو وصل ميكنم و مقدار گشتاور رو ميخونم يعني تا تينجا مشكلي نيست ؛ اما چطور ميتونم متوجه بشم كه كاليبره هست يا خير؟؟؟ براي كاليبره كردنش چار بايد بكنم؟؟ به شدت فشار باد مبروط ميشه كه يه رابطه رو داشته باشم؟؟؟ با توجه به اينكه نمايشگري روي بوكس نيست كه مقدار گشتاور رو نشون بده...

ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي بفرماييد
    2010/02/25
    54
    0

پاسخ : كاليبراسيون

كسي از دوستان تجربه اي تو اين زمينه نداره؟؟؟؟؟
    2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,740
    2,421

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar6688
    با سلام خرمت دوستان عزيز

من يه سوال داشتم در مورد نحوه كاليبره كردن بهضي بوكس ها... كه اين بوكس ها بعضي وقتا يه plc هم وصل ميشه. اماسوال من اينجاست... من هم بوكس برقس دارم هم پنوماتيك و مي خوام اينارو كاليبره كنم ؛ كاليبراتور رو وصل ميكنم و مقدار گشتاور رو ميخونم يعني تا تينجا مشكلي نيست ؛ اما چطور ميتونم متوجه بشم كه كاليبره هست يا خير؟؟؟ براي كاليبره كردنش چار بايد بكنم؟؟ به شدت فشار باد مبروط ميشه كه يه رابطه رو داشته باشم؟؟؟ با توجه به اينكه نمايشگري روي بوكس نيست كه مقدار گشتاور رو نشون بده...

ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي بفرماييد
    با سلام :
    برای کالیبره کردن دستگاه ها از ابزار ها و تستر های خاص اندازه گیری استفاده می کنند. این تجهیزات و دستگاه ها در بخش های دستگاه های دولتی همراه با پرسنل ورزیده و کارآزموده و جود دارند که حتی برای بخش های خصوصی جهت کالیبریشن کار می کنند. ماننده تیم کالیبریشن نهال نهاجا واقع در خیابان پیروزی تهران.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)
    2011/08/08
    اصفهان
    974
    67

چقدر مهمه این کالیبراسیون؟
    بریه محاسته نیرویه وارد به شفت راه هایه زیادی هست مثلا نیرویی که بازویه بوکس وارد میکنه از یه فاصیه خاص مثلا 20 سانتی متری محور نیرو رو بدست بیارید که با لود سل متونید این کار رو انجام بدید و با عددی که تو plc میخونید مقایسه کنید و یه ضریب بدست بیارید برایه کالیبره کرده سنسور
    بعضی وقتا مهمه چقدر دقیق باشه کالیبراسیون برایه همین باید ابزار مناسب رو بر اساس نیاز به دقت کالیبرسیون مشخص میکنید
    برایه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)