اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت قطعه(کمک فوری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت قطعه(کمک فوری)

سلام. دوستان من یه سئوال داشتم لطفا جواب بدید .من در پروتل 99 یک قطعه را ساختم حالا این را که سیو می کنم نمیدونم کجا سیو میشه که بتوانم ازش استفاده بکنم .میشه یکی لطفا جواب بده :sad:
    "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

پاسخ : ساخت قطعه(کمک فوری)

یه کاری کن. برو تو قسمتی که می خوای یه قطعه رو انتخاب کنی. کتابخونه ای رو که می خوای توش قطعه رو طراحی کنی انتخاب کن. بعد دکمه EDIT رو فشار بده. اونجا کلید ADD رو بزن. قطعه رو بساز و RENAME کن. بعد اونو SAVE کن و کلید UPDATE رو بزن. قطعه جدید تو کتابخونه مورد نظر اضافه میشه.

دیدگاه

سلام .ببخشید من برای پی سی بی مورد نظرم به سگمنت نیاز دارم حالا نمیدونم داخل کتابخانه های پروتل سگمنت 4 تایی داره یا باید بسازمش .اگه باید بسازمش میشه کمک کنید چون سایز دیجیت هاوپایه هاشو نمیدونم(ساخت قطعه را میدونم ولی برای سگمنت 4 تایی بلد نیستم) میشه لطفا کمکم کنید.
      مرسی :sad:
      "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

دیدگاه

برای ساختنش نیاز به یه سگمنت 4 دیجیت و یه کولیس( یا خط کش و یا حداقل یه برد بورد داری).
        نحوه ساختنش هم هیچ فرقی با بقیه قطعات نداره. ابعاد دورش رو بدست بیار( کادر دور) و موقعیت پین ها رو هم تعیین کن. دقیقا چه مشکلی داری با این قطعه؟؟!!؟؟

دیدگاه

البته از دیتا شیت هم برای اندازه ها میشه استفاده کرد.
          Difficult But possible
          به اميد ايراني آباد.
          http://art-net.ir

دیدگاه

آره اینو یادم رفت بگم. هر چند که فکر نمی کنم برای سکمنت 4 دیجیت دیتاشتی گرفته باشی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X