اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه کامپایلری برای کار کردن با میکرو arm سری lpc2000 برای nxpآ‌خوبه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه کامپایلری برای کار کردن با میکرو arm سری lpc2000 برای nxpآ‌خوبه

با سلام
    من میخوام کار با میکرو های arm رو یاد بگیرم بیشتر با میکرو های avr کار کردم اونم با کامپایلر codevision الان حتی کار کردن با کامپایلر atmelstudio7 یا IAR خیلی برام سخته چون اصلا تابع های کتابخونشو نمیدونم یا فراخوانی وقفه ها و تایمر ها و مد های مختلفشو تو اینجا بلد نیستم تو کدویژن با چند تا کلیک همرو میاوردی ولی تو این کامپایلرها هم رو باید خودم بیارم الان یک میکرو arm سری lpc2000آ‌ مال شرکت nxpآ‌فکر کنم فیلیپس باشه پیدا کردم که خیلی پر طرفداره کسی هست به من بگه با چه کامپایلری میشه با این میکرو کارکرد ایا atmel این میکرو رو پشتیبانی میکنه یا فقط مال میکرو های ساخت خودشه...یه مشکل دیگه ای هم که دارم اصلا بعضی از قابلیت های arm رو بلد نیستم یا از معماری یا تکنولوژی هاش هیچی نمیدونم یه کتاب برای میکرو 32 بیتی arm سری lpc2000آ‌خریدم از مهندس رضا سپاس یار خیلی قسمت هاش برام گنگه کسی هست منو راهنمایی کنه از کجا شروع کنم هم سخت افزارشو یاد بگیرم هم برنامه نویسیشو و نحوه کار با کامپایلر های که اصلا کدویزارد ندارن ایا کتابخونه های کدویژن رو میشه تو این کامپایلرها ذخیره کرد ازشون تو برنامه استفاده کرد مثل ff.h یا نه
    خیلی ممنون میشم یکی به این همه مشکلات من جواب بده..

پاسخ : چه کامپایلری برای کار کردن با میکرو arm سری lpc2000 برای nxpآ‌خوبه

سلام
    کامپایلر Keil برای این کار مناسبه.
    برای شروع، نرمآ‌افزار ARMwizard رو هم از لینک زیر دانلود کنید. این برنامه شبیه کدویزارد در کدویژنه:
    http://alexan.edaboard.eu
    اول و آخرش برای حرفهآ‌ای شدن، باید توی رجیسترنویسی مهارت پیداکنین که رمز موفقیت توی این کار 3 چیزه: تمرین، تمرین و تمرین.
    یا علی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X