اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقال بو و نانو حسگرها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتقال بو و نانو حسگرها

سلام

دوستان من یکم سردرگمم لطف کنید من رو راهنمایی کنید.

راستش من از دبیرستان از موضوع " انتقال بو " خیلی خوشم میومد و دوست داشتم روش کار کنم.

حالا دلم میخواد برای پروژه کارشناسی ارشدم بر روش کار کنم. چن نفر از دوستان به من گفتن این پروژه مربوط میشه به نانو حسگرها و باید اون مقوله رو مطالعه کنم. حالا نظر شما چیه؟ این پروژه مربوط میشه به نانو یا نه یه پروژه ایه که ربطی به نانو حسگرها نداره.

توضیح بیشتر اینکه فرض کنید من میخوام این کار رو بکنم. من یه شرکت ادکلن سازی هستم در سایتم محصولاتم رو معرفی کردم و آیتمی اضافه کردم که اگر کاربر بر روی اون کلیک کنه بوی اون ادکلن براش پخش میشه و میفهمه فلان ادکلن چه بویی میده.
    روند کار هم به این صورته که اول بوی اون ادکلن (یا هرچیزه دیگه) توسط یه سخت افزاری نمونه برداری میشه. سپس میشه اون بو رو براساس اطلاعات ثبت شده با یه سخت افزار دیگه همون بو رو تولید کرد.

با تشکر
    زندگی لذت مشترکی است که حاصل یاری بی چشمداشت به دیگران است.

پاسخ : انتقال بو و نانو حسگرها

خیلی جالبه. یه موقع تو روزنامه ها اینو می خوندم. حالا یکی می خواد اونو بسازه.
    علاقمند شدم بحثو دنبال کنم ( البته اگه کسی بتونه کمکت کنه :redface.

دیدگاه

پاسخ : انتقال بو و نانو حسگرها

حامد جان ازت ممنونم.

خوشحالم که کسی پیدا شد اقلاً یه جواب به من داد. میدونی من این سئوال رو حدود یک ماهی میشه که مطرح کردم (البته نه در این سایت بلکه سایت تخصصی خودش یعنی نانوکلوپ) ولی هیچکس حتی نظرش رو هم نگفت. خداخیرت بده که حداقل ابراز علاقه کردی. :wow:
      زندگی لذت مشترکی است که حاصل یاری بی چشمداشت به دیگران است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X