اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فیلتر lc برای نویز میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فیلتر lc برای نویز میکرو

سلام دوستان. این فیلتر LC که برای نویز نگرفتن میکرو تو مدار قرار میدن مقادر سلف و خازن چقدر باید باشه ؟؟
    چه خازنی باشه؟ الکترولیت یا سرامیکی؟

پاسخ : فیلتر lc برای نویز میکرو

خازن سرامیکی باشه...مقادیرش هم تو دیتاشیت هست...واسه اینکه از مقدار مطمئن باشید قسمت ADC دیتاشت رو ببینید...خودش ی فیلتر واسه تغذیه پیشنهاد داده...
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

سلام دوست عزیز شما هم میتونید از خازن عدسی 104 استفاده کنید هم خازن الکترولیت 100 نانو فاراد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedkgr
        سلام دوستان. این فیلتر LC که برای نویز نگرفتن میکرو تو مدار قرار میدن مقادر سلف و خازن چقدر باید باشه ؟؟
        چه خازنی باشه؟ الکترولیت یا سرامیکی؟
        اگر قیمت برات مهم نیست از خازنهای تانتالیوم استفاده کن چون برای اینکار بهترینن و مقدارشم 100 نانو فاراد باشه (البته خازن های معمولی هم جوابگو هستن)
        برای سلفم از سلفهایی که به شکل مقاومت هستن استفاده کن با مقدار 10 میکرو هانری
        قیمت خازن های تانتالیوم برای چندتا دونه فرقی با خازن های دیگه نداره اما برای تولید انبوه مناسب نیست
        اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
        شهيد دکتر مصطفي چمران
        اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X