اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در خرید مودم (بخصوص ایسوس)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در خرید مودم (بخصوص ایسوس)

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم کسی با مودم ایسوس مدل n10-c1کار کرده یا اصلا پیشنهاد میکنید که بخرم یا نه ؟
    مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

پاسخ : راهنمایی در خرید مودم (بخصوص ایسوس)

نوشته اصلی توسط r_sal
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم کسی با مودم ایسوس مدل n10-c1کار کرده یا اصلا پیشنهاد میکنید که بخرم یا نه ؟
    ASUS.... قیمتش نسبت به مارک های دیگه خیلی بالاست .. من تا حالا بیشتر از 10 تا مودم ADSL خریدم چند تا همین الان اینجا افتاده
    تجربه من در مورد مارک های مختلف مودم :
    ASUS راضی بودم ... مشکل خاصی ندیدم (البته مدل معمولی بود - چندین سال پیش داشتم مدلش رو یادم نیست)

D-Link فکر کنم 3 تا دستم بوده با دو تا طولانی مدت کار کردم الان هم D-link 2750U دارم .بنظرم برد شبکه بیسیمش خیلی خوبه ولی بنظرم مجموعه باگ های نرم افزاریه . مثلا شما نمی تونی از داخل تنظیم مودم بزنی Internet رو Disconnect کنی و این در حالیه که تو مدل 2740-u که مدل پایین تره میشه اینکارو کرد. بخش USB که اصلا باگ خالص محصوب میشه کلا باگ داره :biggrin: :NO:

TP-Link یه درجه از D-Link تا حالا بیشتر از 30 تا رو کانفیگ کردم . در کل یکی خراب در اومد :eek: اصلا Tp-link ...خراب معنی نداره

Alfex فکر کنم ارزون ترین مودم دنیا باشه . ODM هست و هیچ پشتیبانی نداره . ولی بنظرم برای کسی که می خواد فقط وصل شه به اینترنت وافعا مناسبه . بنظرم در کل نصبت به قیمتش خوبه ولی شدیدا بی نام و نشان :rolleyes:

Linksys by Cisco تا حالا 2 تا داشتم و بیشتر از 6 ماه کار کردم باهاش . بدون شک بی خود ترین مودمی که تا حالا دیدم . از هر کی که تو کار شبکه است سوال کنی بهت میگه که این مارک کلا افتضاحه البته حساب شرکت Cisco کلا از Linksys جداست و اون اصلا جریانش فرق میکنه :rolleyes:

چند تا مارک دیگه هم هستن که اسم نمی برم ولی وقتی یه سرچ کوچیک تو اینترنت میزنی و فقط سایت ایرانی میاد دیگه تا آخرش مشخصه :redface:
    در آخر هم اینکه باور کنید شرکت Ferrari و Lamborghini مودم درست نمی کنن

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در خرید مودم (بخصوص ایسوس)

نوشته اصلی توسط r_sal
      با سلام خدمت دوستان
      با این ورژن نه ولی با DSL-10S چرا :mrgreen: :mrgreen:؟
      باور کنید من هر روز 24 ساعته باهاش کار میکنم یک بار آخ هم نگفته در ضمن پشتیبانی هم که ماشالله هر 2ماه یه بار FIREWALL رو پدیت میکنه
      از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
      --------------------------------------------------------
      تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
      --------------------------------------------------------
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X