اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صدای کم آمپلیفایر با مدار اکو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صدای کم آمپلیفایر با مدار اکو

سلام دوستان یه مدار آمپلیفایر پرقدرت دارم وقتی به خروجی کارت صدای کامپیوتر وصلش میکنم صداش خیلی بلنده ولی وقتی به خروجی مدار میکسر و اکو وصل میشه صدای خروجیش خیلی کمه
    از اصاتید کسی هست کمک کنه
    با یه آمپلیفایر دیگم امتحان کردم همینطور شد .
    آیا مداری سراغ دارید که قبل از امپلیفایر قرار بدم تا بیشتر تقویت کنه

پاسخ : صدای کم آمپلیفایر با مدار اکو

نوشته اصلی توسط madar1
    سلام دوستان یه مدار آمپلیفایر پرقدرت دارم وقتی به خروجی کارت صدای کامپیوتر وصلش میکنم صداش خیلی بلنده ولی وقتی به خروجی مدار میکسر و اکو وصل میشه صدای خروجیش خیلی کمه
    از اصاتید کسی هست کمک کنه
    با یه آمپلیفایر دیگم امتحان کردم همینطور شد .
    آیا مداری سراغ دارید که قبل از امپلیفایر قرار بدم تا بیشتر تقویت کنه
    سلام بستگی به مدار پری و اکو داره .ولی به طور کلی اکو سیگنال رو ضعیف میکنه و نیاز هست بعد از اکو دوباره یک تقویتی صورت بگیره .
    شماتیک مدار میکسر و اکو رو قرار بدید تا بشه بهتر کمک کرد.
    موفق باشید

دیدگاه

سلام مدار را از داخل یه اکو باز کردم بعد ولوم ها را تعویض کردم راستش شماتیکش را ندارم

دیدگاه

کامپیوتر ذاتا ولتاژ خروجی اش زیاد هست،شما با موبایل یا تبلت این کارو بکن اگه صداش مثل کامپیوتر بود که باید خروجی اکو تقویت بشه اگر نه مثل اکو بود که هیچ.احتمالا خروجی اکو یه خازن کوپلاژ داره اونو برش دار چون امپلی فایر خودش خازن کوپلاژ داره،عکس از مدار اکو هم بذارید هم پشت و هم روش شاید بشه چیزی ازش فهمید.
        یه مشکل دیگه اونم اتصالات رو چک کنید،برد اکو رو اگه کثیف هست تمیز کنید.ممکنه یه پرز یا ناخالصی کوچیک که مقدار کمی رسانا باشه باعث به وجود اومدن این مشکل شده باشه!!دیدم که میگم
        دماغم شکست،دوهفته ای خوب شد،دستم شکست،یه ماهه خوب شد،چاقوم زدند،10روزه خوب شد،
        قلبم شکست،هیچ وقت خوب نشد.
        ای روزگار لعنتی!

دیدگاه

ممنون که راهنمایی کردید

دیدگاه

راستش قبلا یه آیسی tda2005 روش بود که خراب شده با اون مدار صدای اکو خیلیم زیاد بود ولی الان با این آمپ که صدای شاید دو تا سه برابر قبلی باید باشه صدا خیلی کم شده

دیدگاه

خوب پایه های ورودی همون tda2005رو پیدا کنید،از اونجا خروجی بگیرید.نتیجه رو بگید.
              ای روزگار لعنتی!

دیدگاه

خوب از همون سیم شیلد که ورودی tda2005 بود استفاده کردم

دیدگاه

خازن کپلاژ خروجی مدار اکو را خذف کردم ولی بازم صدا خیلی کمه
                  با موبایل به آمپلیفایر صدا دادم صداش خیلی قوی بود ولی با مدار اکو خیلی خیلی ضعیف میشه
                  امکان داره مشکل از سیم شیلد باشه (نشتی داشته باشه ) ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                    خازن کپلاژ خروجی مدار اکو را خذف کردم ولی بازم صدا خیلی کمه
                    با موبایل به آمپلیفایر صدا دادم صداش خیلی قوی بود ولی با مدار اکو خیلی خیلی ضعیف میشه
                    امکان داره مشکل از سیم شیلد باشه (نشتی داشته باشه ) ؟
                    اره امکانش هست.خصوصا اگر سیم کهنه باشه...
                    راستی ای سی tda2005رو از روی برد باز کنید،پایه های 1و2 و پایه های 4و5 ایسی رو به ورودی امپلی فایر وصل کنید.
                    راستی یه عکس از برد بذارید هم پشت و هم روش تا ببینم چی به چیه بتونم بهتر راهنماییتون کنم.
                    ای روزگار لعنتی!

دیدگاه

ممنون از راهنمایی شما

دیدگاه

سلام مشکل تا حدودی رفع شد یه ماژول فلش پلیر و رادیو گرفتم و از خروجی مدار اکو به ورودی aux ماژول وصل کردم صدای الان صدای میکروفون ها چند برابر شده
                        تازه الان فلش پلیر و رادیو هم به دستگاه اضافه شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madar1
                          سلام مشکل تا حدودی رفع شد یه ماژول فلش پلیر و رادیو گرفتم و از خروجی مدار اکو به ورودی aux ماژول وصل کردم صدای الان صدای میکروفون ها چند برابر شده
                          تازه الان فلش پلیر و رادیو هم به دستگاه اضافه شد
                          درود دوست عزیز
                          این کار اصا اصولی و استاندارد نیست.امکان داره تو خروجی صدای اکوی شما صدای نویز پرز داری بیافته.شما یه عکس لطف کن از مدار اکوت بزار.ب احتمال قوی اکوی شما بدون بافر هست ک این مشکل پیش اومده.شما با ایسی 4558 یه بافر برا اکو بساز یا همون پیش تقویت کننده.بعد این مدارو بین مدار اکو و امپ قرار بده مشکلت حل میشه.نقشه بافر هم تو نت ریخته.
                          موفق باشی
                          میزان تلاشی که برای رسیدن به هدفت انجام میدهی ارزش آن قلمداد خواهد شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza4560
                            درود دوست عزیز
                            این کار اصا اصولی و استاندارد نیست.امکان داره تو خروجی صدای اکوی شما صدای نویز پرز داری بیافته.شما یه عکس لطف کن از مدار اکوت بزار.ب احتمال قوی اکوی شما بدون بافر هست ک این مشکل پیش اومده.شما با ایسی 4558 یه بافر برا اکو بساز یا همون پیش تقویت کننده.بعد این مدارو بین مدار اکو و امپ قرار بده مشکلت حل میشه.نقشه بافر هم تو نت ریخته.
                            موفق باشی
                            سلام دوست ممنون از نظرتون ولی اون دستگاه را درستش کردم تا حالا یه روزه که ده روز بود را از سر گذرونده اتفاقا الان برای صاحبش بهترم شد چون قبلا رادیو و فلش پلیر نداشت

دیدگاه

اینم عکسای دستگاهی که ساختم
                              http://uupload.ir/files/kb22_img_20151028_211904.jpg
                              http://uupload.ir/files/mp2o_img_20151028_211916.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X