اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال و دریافت اطلاعات تحت وب بدون آی پی ولید با avr به زبان سی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال و دریافت اطلاعات تحت وب بدون آی پی ولید با avr به زبان سی

با سلام
    من میخوام یک پروژه ارسال دما یا رطوبت با lm35 یا.. درست کنم به طوری که اطلاعات را به سرور بفرسته از طریق هاست و sim900: دوستان هر کی برنامه نویسی اش قوی هست لطفا بیایید با هم: هم فکری کنیم و این پروژه را درست کنیم.اگر پایه هستید بگویید یک فکری کنیم: در ضمن من یک نمونه سورس با زبان سی دارم که 70 درصد راه را انجام داده فقط مانده قسمت طراحی مدار دما که سورس اش توی اینترنت هست! فقط باید ترکیب بشه(پ خ میشه سورس در صورت همکاری): درضمن روش ارسال اطلاعات از طریق ftp-server هست! با یک هاست و دامین رایگان اوکی میشه !! البته با php هم سر و کار داریم! که ان هم سورس را دارم !! البته این پروژه را با آردوینو میشه انجام داد ولی قیمت برد و شیلد اینترنت اش نزدیک 60 تومن در می اید که به صرفه نیست !! و معایب زیاد دیگری هم داره ...

سپاس

پاسخ : ارسال و دریافت اطلاعات تحت وب بدون آی پی ولید با avr به زبان سی

سلام دوست عزیز این پروژه ارسال و دریافت تحت وب خیلی ضروری منم دوست دارم این تایپک به نتیجه برسه . یکم که روش فکر کردم به این نتیجه ها رسیدم .

1- رسوندن اینترنت به میکرو با lan و یا ماژول gsm

2- درست کردن برنامه ای جهت برگردان آدرس سایت به ip سایت برای avr (برای ارتباط با سایت حتما باید برنامه ای بنویسیم که کا ترجمه دی ان اس رو انجام بده )

3- ساخت یک کنسول یک صفحه چت مانند که زیرش یه کادر برای نوشتن و اینتر داره و با نوشتن کد دستور به نمایش درمیاد و میکرو میتونه اونو بخونه و انجام بده . نیازی به ftp نیست , http کار مارو راه میندازه

4- ما باید برنامه ای بنویسیم که به محز وارد کردن دستور درون کنسول چت ما میکرو اونو بخونه و تحلیل کنه انجام بده و حالا فرضا یه گزارش تایید هم برای ما بفرسته .
    برای مثال اگر ما تو صفحه چت نوشتیم m=1 میکرو همین دستور رو دقیقا اجرا کنه و یه تاییدی هم بنویسه .

I'm going to
    RWTH Aachen
    University

دیدگاه

ما باید بتونیم سایتمون رو با میکرو باز کنیم این یه چیز مرتبطه که کمک میکنه . http://www.8051projects.info/threads/open-webpage-using-at-commands-via-gprs.2256/
      I'm going to
      RWTH Aachen
      University

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: والا استفاده از lan و اینها گمان کنم جالب باشه باشه چون با قطع برق کامپیوتر خاموش میشه و سرور از کار می افتد !! من به نظرم بهترین روش همین استفاده از sim900 هست ! همانطوری که گفتم یک سورس دارم پروژه محور هست و بیشتر این کار ها را با sim900 انجام داده فقط مانده یک سری تغییرات !!
        اگر خواستی بگو ان سورس را برات پ خ کنم یک نگاه بنداز بهش شاید متوجه شدی !! من که.....
        سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X