اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ic شارژر لیتیوم -یون بالای 1A

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ic شارژر لیتیوم -یون بالای 1A

سلام به همه
    نیاز به IC شارژری دارم که توی ایران گیر بیاد ، برای باطری های لیتیوم - یون باشه (یا هم یون و هم پلیمر) و جریان خروجیش از 1 آمپر به بالا باشه
    خیلی گشتم چیزایی هم پیدا کردم اما یا توی ایران گیر نمیاد یا آمپرش پایینه
    ممنون میشم کمکم کنین
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

پاسخ : ic شارژر لیتیوم -یون بالای 1A

سلام،
    من یه مدار نسبتا کامل پیدا کردم در همین رابطه که قراره بسازمش. با LM324 و TIP122 کار میکنه و جریان قابل تنظیم تا ماکسیمم 1600mA داره.
    لینک مطلب اصلی :
    http://www.instructables.com/id/Li-i...ging/?ALLSTEPS

دیدگاه

پاسخ : ic شارژر لیتیوم -یون بالای 1A

نوشته اصلی توسط ehsan_zt
      سلام،
      من یه مدار نسبتا کامل پیدا کردم در همین رابطه که قراره بسازمش. با LM324 و TIP122 کار میکنه و جریان قابل تنظیم تا ماکسیمم 1600mA داره.
      لینک مطلب اصلی :
      http://www.instructables.com/id/Li-i...ging/?ALLSTEPS
      ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون
      -----------------------
      چند مدل ic برای شارژ کردن باتری های لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر که چیزای خوبی هستن رو پیدا کردم که در آخر پست اضافشون کردم (حجم حدود 12MB)
      تقریبا توی ایران گیر میان و اگرم گیر نیاد فروشگاهایی مثل لیون الکترونیک وارد میکنن
      قیمت چندتاش رو که داشتم:
      mcp73831 با جریان خروجی 500ma از شرکت معتبر micochip قیمت 1250 تومن برای لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر
      TP4056 با جریان خروجی 1000ma از شرکت نا آشنا قیمت 2000 تومن برای فقط لیتیوم یون
      LTC4054 با جریان خروجی 800ma از شرکت linear technology قیمت 2500 تومن برای فقط لیتیوم یون
      --------------
      مدلی که برای کار من مناسب بود:
      MCP73833 با جریان خروجی 1000ma از شرکت معتبر microchip قیمت ؟ تومن برای باتری های لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر قیمت توی فروشگاه قطعات الکترونیکی معتبر digikey 0.65 USD (که البته سایتش با ip ایران باز نمیشه)
      من مدارم رو با این قطعه طراحی میکنم و بعد سفارش میدم اگر دوستان کسی بود که میخواست بگه تا تعداد سفارش رو بالا ببریم چون هر چی تعداد بالاتر بره قیمتش پایینتر میاد (از 1000 تا به بالا قیمتش میرسه به 0.63 دلار که تا برسه دست ما چیزی حدود 2000 تا 3000 تومن میشه)

هر وقت قیمت رو گیر اوردم بجای علامت سوالا قرار میدم

http://s3.picofile.com/file/82184163...ry_ic.rar.html
      اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
      شهيد دکتر مصطفي چمران
      اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
      ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X