اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرش شدن گرافیک و اومدن صفحه ی آبی در ویندوز 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کرش شدن گرافیک و اومدن صفحه ی آبی در ویندوز 7

دوستان من داشتم pes 2013 میزدم چند روز پیش، که وسط بازی یهویی مونیتور خاموش ولی صدا در میاومد و یه صفحه آبی که عکسشم زیر هست اومد، و کامپیوتر ری استارت شد. که بعد از اون تو کار عادی لپ تاپ هم همینطوری میشه و تا اونجایی که فهمیدم مشکل از درایور گرافیک هست، که ویندوز رو هم عوض کردم و درایور رو دوباره نصب کردم باز هم همونه .
    دوباره اومدم 64 بیتشو نصب کردم بازم همونه.
    تو بازی دیگه تست کردم باز هم همونه.
    خلاصه دیگه نمیدونم باید چیکار کنم، آیا از سخت افزار هست؟

با تشکر.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : کرش شدن گرافیک و اومدن صفحه ی آبی در ویندوز 7

اگر مدل دقیق سیستم را بگویی بهتر میتوان اظهار نظر کرد ....
    آیا مراحل نصب ویندوز به طور کامل پیش میرود و ویندوز کامل نصب میشود؟؟؟؟

در چنین مواقعی اشکال اول به رم سیستم مربوط میباشد

دیدگاه

با سلام
      سیستم شما مشکل سخت افزاری داره گرافیک باید تعکیر بشه...حدود50هزارتومن خرج داره.....موفق باشی...
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مشکل سخت افزاری بود. از آی سی گرافیک بود، و به خاطر سرد شدن لحیم پایه های این آی سی بود ، که خودم بازش کردم و بهش با سشوار گرما دادم و چند فشار محکم به این آیسی و برد دادم و خوشبختانه خوب شد.

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
        با سلام
        سیستم شما مشکل سخت افزاری داره گرافیک باید تعکیر بشه...حدود50هزارتومن خرج داره.....موفق باشی...
        با 50 هزارتومن میآن آیسیشو تعویض میکنن یا با حرارت این کار رو انجام میدن؟
        مثل کار من.

با تشکر.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam
          مشکل سخت افزاری بود. از آی سی گرافیک بود، و به خاطر سرد شدن لحیم پایه های این آی سی بود ، که خودم بازش کردم و بهش با سشوار گرما دادم و چند فشار محکم به این آیسی و برد دادم و خوشبختانه خوب شد.

با 50 هزارتومن میآن آیسیشو تعویض میکنن یا با حرارت این کار رو انجام میدن؟
          مثل کار من.

با تشکر.
          سلام
          نمی دونم ای سی رو عوض یا لحیم هاشو سفت می کنن فقط می دونم حدود50تومن خرجشه...چون واسه سومین باره این مشکلو می بینم...50تومن بوده....
          شما با سوار چقدر داغش کردی؟
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
            سلام
            نمی دونم ای سی رو عوض یا لحیم هاشو سفت می کنن فقط می دونم حدود50تومن خرجشه...چون واسه سومین باره این مشکلو می بینم...50تومن بوده....
            شما با سوار چقدر داغش کردی؟
            به درجه نمیدونم چقدر شد. ولی تقریبا 5 دقیقه ای با سرعت باد بالا و آخرین حد گرما روش نگه داشتم ،طوری شد که نمیشد اصلا بهش دست زد و نیمی از برد داغ شد.و تو این حین با پارچه آی سی رو محکم فشار دادم پایین.

همون داغ کردنه. وگرنه خود گرافیک که قیمتش خیلی بالاتره.

با تشکر.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X