اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ولتاژ و جریان گره ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ولتاژ و جریان گره ها

سلام
    دوستان من تازه دارم با این نرم افزار کار میکنم.یه مدار ساده کشیدم با مقاومت سری و موازی.طبق اموزش پیش رفتم و تونستم مقدار جریان و ولتاژ گره ها و شاخه ها رو ببینم.ولی امروز نمیدونم چی شده دیگه ولتاژ و جریان گره ها رو نشون نمیده.فقط واسه گره منبع و زمین رو نشون میده.حتی با کلیک رو هر شاخه و زدن گزینه
    Toggle Voltages On Select Net(s
    چیزی نمیاد.گزینه دیفالتی چیزی نداره که تمام تنظیمات رو برگردونه اول؟
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : ولتاژ و جریان گره ها

اونقدر ور رفتم بهش تا فهمیدم مشکل کجاست :applause:
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X