اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستگاه pose

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستگاه pose

سلام دوستان کسی میدونه که ارسال اطلاعات داخل دستگاه pose به چه صورت می باشد؟
    خواهش می کنم راهنمایی کنید؟
    اگر کشتي شما به درد نميخورد از آن بيرون بپريدو شنا کنيد(جاناتان ونيترز)

پاسخ : دستگاه pose

دوست عزیز دستگاه های POS و ATM چون در تراکنش های مالی حضور دارند جزو دستگاه های حساس و امنیتی محسوب می شود
    و اطلاعات در مورد پروتکل های ارتباطی یا روش های رمزنگاری یا کد گشایی دیتا در آنها محرمانه هستند
    و فقط شرکت های طراح و سازنده و بانک ها و موسسات مالی طرف قرارداد از آنها خبر دارند

دیدگاه

با تشکر که وقت گذاشتید و پاسخ سوال من رو دادید.
      به نظر شما من برای دستیابی به نحوه ارسال اطلاعات داخل دستگاه pose باید چیکار کنم ؟؟

دیدگاه

اگر در سایت ها و انجمن های خارجی و کلا محیط معمول و عمومی اینترنت چیزی پیدا نکردید باید با شرکت های طراح و سازنده دستگاه ها یا شرکت های نرم افزاری که برنامه های مرتبط با این دستگاه ها را طراحی و اجرا می کنند مکاتبه کنید کلاً اینگونه اطلاعات بصورت عمومی و رایگان منتشر نمی شوند در ضمن این را هم بدانید که تلاش برای نفوذ و دسترسی و احیاناً خرابکاری و سو استفاده و ... از این دستگاه ها یا اطلاعات و دیتای مبادله شده توسط آنها و ... جزو مصادق جرایم رایانه ای و کیفری می باشد اگر قصد انجام کار تحقیقاتی و ... دارید باید از مراجع ذیصلاح مجوزهای لازم را دریافت کنید چه بسا همان مراجع بتوانند به شما معرفی نامه بدهند تا از شرکت ها و ارگان های مربوطه اطلاعات لازم را دریافت کنید کلاً حواستان جمع باشد شوخی بردار نیست!

دیدگاه

در ویکی پدیا در مورد استانداردهای ارتباطی POS ها مطالبی ذکر شده است
          https://en.wikipedia.org/wiki/Point_of_sale

دیدگاه

بسیار مچکرم بابت راهنمایی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X