اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تلویزیون پلاسما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تلویزیون پلاسما

سلام تلویزیون پلاسمامدلs42Ax-yb11تصویرش قطع شدپشتشوبازکردم یه جرقه ایجاد میشه کمکم کنید تعمیرش کنم

پاسخ : تلویزیون پلاسما

نوشته اصلی توسط رضا36
    سلام تلویزیون پلاسمامدلs42Ax-yb11تصویرش قطع شدپشتشوبازکردم یه جرقه ایجاد میشه کمکم کنید تعمیرش کنم
    سلام دوست عزیز
    کجا جرقه میزنه؟؟
    احتمالا زیاد باید صفحه نمایش مشکل پیدا کرده و دچار اتصالی شده
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

اره درسته دوست عزیزصحفه خرابه به یه تعمیرگاه گفتم گفته بیارش درستش میکنم 500هزارهم دستمزدشه خب پنلش دوتاشیشه بهم چسبیدست چیزی نداره چطورتعمیرش میکنه؟

دیدگاه

حیقتش من تجربه در این رابطه ندارم که چطور تعمیر میشه
        قبلا شنیدم که میتونه مشکل از محل اتصال فلتها به پنل باشه که فاصله پیدا کرده و باعث جرقه زدن میشه
        شما در مرحله اول برد وای برد بزرگ طرف راست است واین ایراد به دوچیز مربوط است یکیش از خازنهای 472 جرقه زن IGBT های برد است که معیوب میشو ولی ظاهرا" سالم هستند

در مرحله دوم دلیل جرقه زدن از کانکتورهای سیم برد است که به ظاهر در محل اتصال پایه هایش لحیم سردی دارد با باز کردن برد از پشت برد مشاهده و رفع لحیم سردی میکنیم مخصوصا قسمت اتصال به بدنه ها را چک کنیدپ

در محله سوم اگه مشکل پا برجا بود یا بدین جایی براتون درست کنن و یا دقت کنید کجا جرقه میزنه و پنل را باز کنید و بررسی کنید

هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X