اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیفون تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیفون تصویری

سلام دوستان
    من یه آیفون تصویری 3 طبقه ALDO نصب کردم و باتوجه به اینکه ورودی طبقه دوم مجزاست میخوام فرمان درب بازکن طبقه دوم به یک درب دیگر اعمال کنم ... به نظرتون انجام این کار در آیفون تصویری امکان پذیر است؟

توی آیفون صوتی مشکل وجود نداره اما تصویری.....
    زود تسليم شدن فقط بهانه است كه نميخوهيد زمان بيشتري را به انجام كمي كار سخت براي ترقي خود صرف كنيد

پاسخ : آیفون تصویری

باید یه دکمه جدا بزارین

دیدگاه

میشه بیشتر توضیحی بدی
      زود تسليم شدن فقط بهانه است كه نميخوهيد زمان بيشتري را به انجام كمي كار سخت براي ترقي خود صرف كنيد

دیدگاه

این امکان وجود داره
        فقط باد ایفون را باز کنی و یه سری تغییرات توش بدیکه کار زیادی نمیبره
        ایفون منزل ما هم همینجوره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ofogh93
          سلام دوستان
          من یه آیفون تصویری 3 طبقه ALDO نصب کردم و باتوجه به اینکه ورودی طبقه دوم مجزاست میخوام فرمان درب بازکن طبقه دوم به یک درب دیگر اعمال کنم ... به نظرتون انجام این کار در آیفون تصویری امکان پذیر است؟

توی آیفون صوتی مشکل وجود نداره اما تصویری.....
          منتظر چی هستی برو تو کارش دیگه (این جوری که تو سوال کردی مثل اینه که واردی دیگه سوال کردن که نداره :mrgreen
          تعداد سیما رو اگر بگی بد نمیشه ها زودتر جواب میگیری
          اگر ورودیش مجزاست پنل مشترک داره یعنی طرف باید بیاد ی سمت زنگ بزنه سمت دیگر وارد ساختمان بشه ، مگه میشه مگه داریم :-S
          حتما هم داریم هم میشه :-?

دیدگاه

ضمن تشکر از تمام دوستانی که نظرات خودشون رو دریغ نداشتن.

باتوجه به بحث گارانتی آیفون و اینکه توی طبقه دوم تنها یک سیم بلااستفاده داریم و بحث سیم کشی داستان های خاص خودش رو داره ، یه راه پیدا شد :
            اون هم اینه که مسئول گارانتی از طریق کلید یه مثبت یا منفی برای ما روی برد تعبیه کنه و از این خروجی یه رله رو قطع و وصل کنیم . و برق ac در بازکن رو از طریق کنتاکت های رله عبور بدیم.

البته مطلب دیگر که استفاده از آن هم بد نیست این است که هنگام قطع و وصل کلید در محل جرقه کوچکی زده می شود ( که خیلی کم است ) و شاید باعث اختلال در عملکرد مدار آیفون گردد که برای این منظور بهتر است از یک دیود موازی معکوس در ورودی بوبین رله استفاده کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X