اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درمورد فلش خور کردن امپلی فایر های فاراتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درمورد فلش خور کردن امپلی فایر های فاراتل

سلام
    من چند وقت پی از این امپلی فایر های فاراتل رو دیدم که فلش خور کرده بودن...

میخوام بدونم چجوری؟؟؟خروجی اون ماژول رو به ورودی امپلی فایر وصل میکنند درست؟؟؟خوب مقاومت نیاز نیست؟؟؟چون قسمت میکروفن پری و...اینا هم به ورودی امپلی وصل میشن برقی که تولید می کنن واس ماژول ضرر نداره؟؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید..
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

پاسخ : سوال درمورد فلش خور کردن امپلی فایر های فاراتل

کاری نداره که تو اینترنت سرچ کن کیت تبدیل یو اس بی به ایوایکس میاره مدارشو بعد به همه چی چه به آمپ شما چه به پخشهای کاست یا قدیمی ماشین و...... وصل میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
      سلام

میخوام بدونم چجوری؟؟؟خروجی اون ماژول رو به ورودی امپلی فایر وصل میکنند درست؟؟؟خوب مقاومت نیاز نیست؟؟؟چون قسمت میکروفن پری و...اینا هم به ورودی امپلی وصل میشن برقی که تولید می کنن واس ماژول ضرر نداره؟؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید..
      این ولوم ها چیه اضافه کردید
      یه ماژول هست با220 کار میکنه خروجیش رو به ورودی رادیو یا کاست بده حل میشه منم همین کارو کردم فقط نمیدونم این ولوم ها چیه که اضافه کردی
      عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir mohammad 1376
        این ولوم ها چیه اضافه کردید
        یه ماژول هست با220 کار میکنه خروجیش رو به ورودی رادیو یا کاست بده حل میشه منم همین کارو کردم فقط نمیدونم این ولوم ها چیه که اضافه کردی
        داداش پایین عکس رو نگاه کن....این عکس رو از نت گرفتم مال خودم نیس.....مارک ایسام رو منظورمه ببینش
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
          درود

علی جان به پیوند زیر یک سری بزن خیلی خوب توضیح داده :
          http://construyasuvideorockola.com/p...usb_player.php

این هم PDF مربوطه :
          http://construyasuvideorockola.com/d...player_usb.pdf

اگر باز هم متوجه نشدی همینجا بپرس در خدمت هستم...
          خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
            درود

علی جان به پیوند زیر یک سری بزن خیلی خوب توضیح داده :
            http://construyasuvideorockola.com/p...usb_player.php

این هم PDF مربوطه :
            http://construyasuvideorockola.com/d...player_usb.pdf

اگر باز هم متوجه نشدی همینجا بپرس در خدمت هستم...
            ممنون فقط یه سوال خروجی ماژول رو به پری وصل کرده بود.درسته؟؟؟یه مقاومت و یه خازن هم گزاشته بود سر راهش...(کل منظورم اینه که یه پری هم گزاشته بود؟)
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام.شما یدونه ترانس 9ولت 500میلی امپر بخرید به علاوه یدونه ماژول usbدیکودر بعد یدونه پل دیود و خازن 1000میکروفارادی براش درست کنید...در هنگام خرید ماژول دقت کنید نوع رگولاتور دار ان را بخرید چون نمونه های بدون رگولاتور هم دارد.حالا امپلی فایر رو باز کنید،در یه جای خوب ترانس رو قرار بدید.یه جا هم برای ماژولتون باید دربیارید روی قاب امپلی فایر.حالا باید اونجایی که ورودی اکوبه امپلی هست رو با یک مقاومت 33کیلو و ماژول رو هم با یک مقاومت 33کیلو بدید به امپلی،با این کار اصطلاحا ورودی ها رو میکس کردید،اگر نتیجه رو دوست نداشتید باید یه مدار میکسر دوکانال با ترانزیستور بسازید که هزینه اش هم زیاد نیست،ولی کارتون حرفه ای تر خواهد بود.موفق باشید.
              دماغم شکست،دوهفته ای خوب شد،دستم شکست،یه ماهه خوب شد،چاقوم زدند،10روزه خوب شد،
              قلبم شکست،هیچ وقت خوب نشد.
              ای روزگار لعنتی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jahan43
                سلام.شما یدونه ترانس 9ولت 500میلی امپر بخرید به علاوه یدونه ماژول usbدیکودر بعد یدونه پل دیود و خازن 1000میکروفارادی براش درست کنید...در هنگام خرید ماژول دقت کنید نوع رگولاتور دار ان را بخرید چون نمونه های بدون رگولاتور هم دارد.حالا امپلی فایر رو باز کنید،در یه جای خوب ترانس رو قرار بدید.یه جا هم برای ماژولتون باید دربیارید روی قاب امپلی فایر.حالا باید اونجایی که ورودی اکوبه امپلی هست رو با یک مقاومت 33کیلو و ماژول رو هم با یک مقاومت 33کیلو بدید به امپلی،با این کار اصطلاحا ورودی ها رو میکس کردید،اگر نتیجه رو دوست نداشتید باید یه مدار میکسر دوکانال با ترانزیستور بسازید که هزینه اش هم زیاد نیست،ولی کارتون حرفه ای تر خواهد بود.موفق باشید.
                داداش تغذیش که هیچ....مشکل فقط سر اون میکس....هست که با خازن ومقاومت2.2کیلو حل شده بود..این 33کیلو از کجا اومد؟؟ خوب صدای خروجی کم میشه....حد اکثر10کیلو نه33کیلو..ممنون از این که توضیح دادی
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

داداش تغذیش که هیچ....مشکل فقط سر اون میکس....هست که با خازن ومقاومت2.2کیلو حل شده بود..این 33کیلو از کجا اومد؟؟ خوب صدای خروجی کم میشه....حد اکثر10کیلو نه33کیلو..ممنون از این که توضیح دادی
                  یکم تجربی گفتم،ولی به بهره امپلی فایر هم بستگی داره...
                  دماغم شکست،دوهفته ای خوب شد،دستم شکست،یه ماهه خوب شد،چاقوم زدند،10روزه خوب شد،
                  قلبم شکست،هیچ وقت خوب نشد.
                  ای روزگار لعنتی!

دیدگاه

سلام فلش خور کردن فاراتل بسیارساده است غیرازدرآوردن جای مازول روی بدنه فلزی.برق موردنیازراازرگلاتور12ولت خوددستگاه می گیریم خروجی صوتی lLوRرابا2عددمقاومت22کیلوبه هم می بندیم وازسرمشترک 2 مقاومت یک سیم به ولومAUXوصل می کنیم به همین راحتی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X