اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دتکتور گاز zitex G915

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دتکتور گاز zitex G915

با سلم خدمت همه دوستان
    تو دتکتور گاز zitex G915 یه دو شاخه برق از دتکتور اومده بیرون که برا استفاده مستقل بدون سیستم مرکزی میباشد. حال اگه این دتکتور به سیستم مرکزی وصل بشه با توجه به اینکه تو مشخصاتش نوشته 220 ولت آیا این دتکتور با ولتاژ 24 ولت سیستم مرکزی کار میکنه؟
    ممنون میشم یه توضیحاتی در مورد نحوه نصب این دتکتور بدین. ضمنا سیم بندیش 2 سیمه است

پاسخ : دتکتور گاز zitex G915

سلام
    با رله 24 ولت میتونید به شرطی که پنل مرکزی دتکتور شما رو شناسایی کنه.

دیدگاه

ممنون
      یه سوال دیگه اینکه برا دتکتور گاز تو کاتالوگش زده پایه های 2و 4 به مثبت و منفی کنترل پنل برن ولی برا دتکتور دود زده پایه های 2و5. چرا برا دود 4و5 رو با هم عوض کردن؟ برا اتصال دادن این دوتا دتکتور به هم من باید پایه 4 از گاز و 5 از دود رو به هم وصل کنم و بره به منفی کنترل پنل درسته؟ این اشکالی به وجود نمیاره؟

دیدگاه

اینهمه متخصص هیشکی نمیاد راهنمائی کنه با وجود اینکه خیلیا میدونن و بلدن. زکات علم یاد دادنه. البته شاید چون میبینن نوشته کاربر ساده تازه وارد قابل نمیدونن کمک کنن.
        خودم با سعی و خطا همه چیرو یاد گرفتم و اعلام حریق ساختمون 4 طبقه رو بدون مشکل نصب کردم.( هرچند یه کم اذیت شدم تا یاد بگیرم)
        اول بگم براتون که دتکتور گا حتما باید 220 ولت براش سیم بکشیم. با 24 ولت کار نمیکنه.
        دوم تو دتکتور گاز پایه 5 همون پایه 4 تو دتکتور دود است و برا وصل این دوتا باید یه سیم از 5 دتکتور گاز به 4 دود وصل کنیم و از اونجا بره به دتکتور بعد یا مثبت کنترل پنل. ولی هنوز نفهمیدم چرا پایه 4 تو دتکتور گاز نیست
        ضمنا یه منوال فارسی کامل نصب اعلام حریق zitex پیدا کردم اگه دوستان کسی بخواد بفرستم.
        هر کسی هم سوالی در مورد اعلام حریق داشت بگه تا در حدی که بلدم کمک کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X