اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

stk500

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

stk500

با سلام.
    من stk500مدلnus112خریدم ولی توش سی دی نبود .
    اگه کسی درایور ورژن 7.1 این پروگرمر رو داره بفرسته

پاسخ : stk500

از همین جا تسلیت بهت می گم که رفتی جنس آشغال خریدی!! :cry2: :cry2: :cry2:
    اگه میتونی برو نصفه قیمت پس بده! من
    ضمنا اون نرم افزار لازم نداره یه PDF پرت و پلا داره و بعد بسکام می تونه بشناسش!
    STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

در پشت برد پروگرامر دو آی سی وجود دارد که یکی ATmega8 است و دومی یک مبدل USB به سریال که با توجه تصاویری که دوستان قبلا قرار دادند باید PL2303 باشد (در تصویر زیر در گوشه بالا سمت راست بخشی از آی سی قابل مشاهده است) که شما باید درایور این آی سی را در اینترنت دانلود کنید.

در آخر نیز بنده هم نظر دوستمان را در زمینه کیفیت و طراحی بد این نوع پروگرامرها تایید میکنم. اولا این پروگرامر کلون شده STK500 است و از سخت افزار و برنامه اصلی بی بهره است و در نتیجه امکانات نسخه اصلی را بصورت کامل ندارد و احتمال باگ هم در آن هست. دوما اضافه کردن زیف سوکت آنهم به روش کاملا غیر استاندارد و فقط به هدف جلب مشتری جهت خرید؛ باعث شده مشکلات این پروگرامر دو چندان شود.

کافیست به نسخه پروگرامر دقت میکردید VER: 7.1 که خود نشان از طراحی های متفاوت شرکت نوآوران برای برطرف کردن ایرادات آن دارد که همچنان ادامه دارد. و نسخه جدیدتر هم یعنی VER: 7.2 هم تولید شده!

حتی در این نسخه خود شرکت اشتباهی در PCB داشته و از کاربران خواسته که اتصال موجود در پین 15 زیف سوکت را قطع کنند. به تصویر زیر دقت کنید(محل قطع با فلش قرمز نمایش داده شده است) :

این هم تصویر نسخه 7.2 که برگرفته از سایت اصلی نوآوران هست:

نکات بسیار مهم در تهیه پروگرامر که متاسفانه فراموش میشود!

دیدگاه

داداش پس نده

به قول این داشم ( lachini ) با آی اس پی پروگرم کن مشکلیم نداره.

حدالمقدور از زیفش استفاده نکن
        حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

دیدگاه

منم قبلا یه دونه stk500 ایرانی آشغال خریدم که الان گوشه خونه افتاده و از پروگرمر جمشاد استفاده میکنم . پولتو دور ریختی :angry:

دیدگاه

ضمن تایید حرف تمامی دوستان و اساتید در حال حاضر پروگرمر هاتل خوبه. من راضی هستم ازش.
            STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X