اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل ولتاژ با tl431?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل ولتاژ با tl431?

سلام دوستان
    کسی میتونه بگه این مدار در عمل مشکل خواهد داشت یا نه؟ :read:
    http://f98.co/t/h6KBv3

پاسخ : کنترل ولتاژ با tl431?

کسی نیست؟ :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط H.S.
      کسی نیست؟ :cry2:
      با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
      ظاهرا این مدار باید بدون اشکال باشد، چون زمانی که زینر متغیر LT431 و مقامت متغییر 12 کیلو اهمی از مدار خارج شود فن باید با حداکثر سرعت خود بچرخد و زمانی که این قطعات در مدار وصل شود با کم و زیاد کردن ولوم 12 کیلو اهم سرعت باید قابل کنترل برای کم و زیاد شدن سرعت باشد. آیا شما این مدار را مورد آزمایش قرار داده اید یا نه؟
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
        ظاهرا این مدار باید بدون اشکال باشد، چون زمانی که زینر متغیر LT431 و مقامت متغییر 12 کیلو اهمی از مدار خارج شود فن باید با حداکثر سرعت خود بچرخد و زمانی که این قطعات در مدار وصل شود با کم و زیاد کردن ولوم 12 کیلو اهم سرعت باید قابل کنترل برای کم و زیاد شدن سرعت باشد. آیا شما این مدار را مورد آزمایش قرار داده اید یا نه؟
        با سلام و احترام
        داخل پروتئوس تست کردم، مقاومت که کم یا زیاد میکنی ولتاژ خروجی تویه نقطه یه دفعه تغییر میکنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط H.S.
          با سلام و احترام
          داخل پروتئوس تست کردم، مقاومت که کم یا زیاد میکنی ولتاژ خروجی تویه نقطه یه دفعه تغییر میکنه.
          با سلام مجدد خدمت شما کاربر گرامی:
          نرم افزار های پروتئوس، WORK BENCH و ... معمولا مدار های دیجیتال را که فقط با 0 و یک کار دارد نسبتا خوب جواب می دهد، اما اکثر این نرم افزار ها نمی توانند بخوبی مدارات آنالوگ را جواب دهند. من خودم مدار های زیادی طراحی کردم که در این دو نرم افزار جواب نداد و لی در عمل روی برد بورد جواب می داد. آیا شما این مدار را بصورت عملی روی برد بورد آزمایش کردید.؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری
            با سلام مجدد خرمت شما کاربر گرامی:
            نرم افزار های پروتئوس، WORK BENCH و ... معمولا مدار های دیجیتال را که فقط با 0 و یک کار دارد نسبتا خوب جواب می دهد، اما اکثر این نرم افزار ها نمی توانند بخوبی مدارات آنالوگ را جواب دهند. من خودم مدار های زیادی طراحی کردم که در این دو نرم افزار جواب نداد و لی در عمل روی برد بورد جواب می داد. آیا شما این مدار را بصورت عملی روی برد بورد آزمایش کردید.؟
            ممنون از راهنماییتون
            من رشتم الکترونیک نیست،این مدارم تقریبا از خودم دراوردم ، فقط میخواستم یکی از اساتید تایید کنه که شما لطف کردید و تایید کردید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط H.S.
              ممنون از راهنماییتون
              من رشتم الکترونیک نیست،این مدارم تقریبا از خودم دراوردم ، فقط میخواستم یکی از اساتید تایید کنه که شما لطف کردید و تایید کردید.
              مطمئن باشید این مدار شما درست است، اما همه کاربران به این نکته توجه داشته باشند که مدارات آنالوگ به خوبی مدارات دیجیتال در نرم افزار های پروتئوس، ورک بنچ و ... کار نمی کنند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X