اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه ای مهم با AVR: به دنبال همکار جهت تشکیل گروه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه ای مهم با AVR: به دنبال همکار جهت تشکیل گروه

سلام به همگی :eek:
    من یک پروژه مهم :biggrin: در مورد میکروکنترلر دارم که میخواهم بصورت گروهی با عده ای از بروبچه های باحال و متخصص در این زمینه کار کنم. اگر این پروژه موفق بشه اولا به عنوان یک اختراع ثبت خواهد شد ثانیا در صورت بازار یابی مناسب درآمد بسیار خوبی از آن بدست خواهد آمد البته به نظر من این پروژه کمی سخت است اما شاید این طور نباشد چون اطلاعات من در زمینه میکرو کم است. در مورد این پروژه کمی بیشتر توضیح بدم:
    اولا احتمالا این پروژه با AVR کار خواهد شد. ثانیا هسته اصلی این پروژه یک مدار ارتباطی با میکرو است که یک سری اطلاعات ( در حدود 2 الی سه بایت ) را به صورت بیسیم ار کاربر میگیردو به صورت بیسیم و یا با اتصال مستقیم به کامپیوتر ارسال میکند تا برروی این اطلاعات پردازش های لازم انجام گیرد. پس از انجام پردازش ها پاسخ این اطلاعات بر روی خود کامپیوتر نمایان خواهد شد. نقطه قابل تفکر و مهم در این پروژه قسمت نرم افرازی و تعامل مستقیم این مدار با سیستم عامل و برنامه های کاربردی نصب شده در کامپیوتر خواهد بود. چون این پروژه مخصوصا این قسمتش کمی سنگین است نیاز به همکار متخصص جهت همکاری دارم. :nerd:
    rasool.nagavi.milani

پاسخ : پروژه ای مهم دارم. همکار میگردم

سلام
    پروژتون چیه ؟ لطفا در موردش یه کم توضیح بدین.

دیدگاه

به نظر من بهتره اول موضوع پروژه رو مطرح کنی تا دیگران در این زمینه فکر کنند :applause:

Qt - A cross-platform application and UI framework

با کامپایلرهای قدرتمند GCC در Linux و MinGw در Windows

دیدگاه

توضیح در مورد پروژه

در مورد این پروژه فقط میتوانم بگویم که یک مدار میکرو می باشد که باید قابلیت اتصال به کامپیوتر را داشته باشد برای تبادل اطلاعات بین کاربر و کامپیوتر از راه دورمورد استفاده قرار خواهدگرفت و از موارد استفاده آن در اموزشگاهها - دانشگاهها- ادارات و ... میباشد . خود مدار از تئوری ساده ای برخوردار است فقط طراحی نرم افزار مربوطه در کامپیوتر جهت کاربردی کردن مدار برای کامپیوتر و مدارات واسطه جهت ارتباط مدار و کامپیوتر کمی کار میبرد. امیدوارم توضیحات کافی باشد. :biggrin:
        rasool.nagavi.milani

دیدگاه

رسول جان دو تا موضوع رو به هم لینک کردم. لطف کن تو همین جا توضیح بده و تاپیک جدید ایجاد نکن.
          قوانین سایت رو حتما مطالعه کن.
          عنوان تاپیکت رو هم ویرایش کن.

دیدگاه

پاسخ : پروژه ای مهم در زمینه میکروکنترلرها: به دنبال همکار

من راستش مشابه این کاری که میگی قبلا برای یکی از دانشگاه ها انجام دادم پروژه من یه سیستم حفاظتی و اعلام وضعیت و کنترل کامل دستگاه از طریق internet کار این سیستم این بود که چند سنسور بهش وصل میشه از یه طرف با یه کنترل پنل مربوط به کنترل ورود و خروج کاربران در ارتباط سریاله و از یه طرف هم با یه نرم افزار توی کامپیوتر این کامپیوتر میبایست 24 ساعته به شبکه وصل باشه کامپیوتر در صورتی که اطلاعات جدیدی دریافت کنه دیتابیس سایت رو اپدیت میکنه سایت هم صحفه وضعیت سنسور ها رو مرتیا با ajax رفرش میکنه و هر 5 ثانیه وضعیت جدید رو نشون میده بدون اینکه کاربر احساس کنه که صحفه داره رفرش میشه حوصله نوشتن بقیه جزئیات رو ندارم سایتی هم که براش طراحی کردم
            http://access.uoz.ac.ir/ که البته الان ظاهرن باز نمیشه ولی بعدا میتونید ببینید

دیدگاه

پاسخ : پروژه ای مهم با AVR: به دنبال همکار جهت تشکیل گروه

sallysat عزیز . با تشکر از شما . راستش تقریبا کار من موازی با کار شما است ولی اصلا مربوط به بحث امنیت و امثالهم نیست و از طرفی در داخل کامپیوتر می خواهم که با سیستم عامل تعامل داشته باشد نه با یک نرم افزار خاص. :surprised:
              rasool.nagavi.milani

دیدگاه

کارت کاملا عملیه و اتفاقا خیلی هم راحته ولی نکته اصلی تو بازار امروز پوله باید تحقیق کنی ببینی بعدش واقعا میشه ابش کرد یا نه من دو تا پروژه دیگه هم تحت شبکه و با avr انجام دادم این یکی هم که بهت گفتم با وجود اینکه با دانشگاه قرارداد داشتم الان 60% پولش هنوز مونده و 6 ماهه که دنبالشم.اوضاع بازار امروز خیلی خرابه!
                به هر حال دوست داشتی وارد بحث بیشتر بشی بیا تو فروم خودمhttp://vvv.freezoka.com

دیدگاه

سلام..................

برای ارسال از چه ماژولی استفاده می کنید ؟
                  دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

این کاری که شما دارید می گید ، فکر کنم با این ایده ای که آقای عزیزی دادند، یکی باشه و تو تاپیک http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=16649.0 داره روش به خوبی بحث می شه و اگه از اول پیگیری کنید ، به نتایج خوبی می رسید.
                    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

اگه بیشتر و دقیق تر توضیح بدید فکر میکنم در مورد نرم افزار کامپیوتری و پورت سریال یا موازی کمکتون کنم چون هنوز با یو اس بی به جواب نرسیدیم
                      البته به زبون بیسیک

دیدگاه

سلام.سلام.سلام :eek:
                        سپاس دارم از همگی
                        آقای وحید گرامی موضوع اقای عزیزی را مطالعه نمودم. اصلا به هم مربوط نبود. باز هم از توجه شما نهایت سپاس را دارم.
                        آقایamir.sabaghian فکر کنم توضیحات بعدی که در تاپیک دادم کافی باشه . بابا ! :angry: یک مدار دو تکه . تکه اولی در تعامل مستقیم با کاربر و یا بهتر بگویم در دست کاربر است . تکه دوم بطور بیسیم با این تکه ارتباط دارد و از طرفی با کامپیوتر و دستورات کاربر را به کامپیوتر منتقل میکند!!!
                        از همگی سپساگزارم . منتظرما :bye
                        rasool.nagavi.milani

دیدگاه

سلام......

برای ارسال بیسیم از چه ماژولی استفاده می کنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسام الدین
                            سلام......

برای ارسال بیسیم از چه ماژولی استفاده می کنید؟
                            حسام خان با یه کم دقت بیشتر در تایپیک ها مشخص میشه که هنوز از هیچی شما گیر دادین به اینکه برای ارسال بیسیم از چه ماژولی استفاده می کنید؟!!!! :surprised:
                            محض خنده گفتم انشالا شما از شوخی کردن بدتون نیاد :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sallysat

حسام خان با یه کم دقت بیشتر در تایپیک ها مشخص میشه که هنوز از هیچی شما گیر دادین به اینکه برای ارسال بیسیم از چه ماژولی استفاده می کنید؟!!!! :surprised:
                              محض خنده گفتم انشالا شما از شوخی کردن بدتون نیاد :biggrin:
                              سلام ..............

نه بابا شما مارو نابود هم کنید ، ما خوشحالیم ... :biggrin:

حقیقتش اینه که من روی یه سیستم کنترلی توی دانشگاهمون با یکی از استادا همکاری میکردم . اونجا مشابه این پروژه انجام شده بود . (بین خودمون بمونه ) .

آره اونجا ما از ماژول های HMT برای ارسال اطلاعات remote استفاده می کردیم . میخوام بدونم اگه اینجام اونجوریه، یک مقدار کار رو جلو بندازیم .

حالا دیدید گیر نمیدم.... :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X