اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گم شدن شبکه sim 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گم شدن شبکه sim 900

من چند مورد پروژه با Sim 900 انجام دادم که حدود 5-6 ماه بدون مشکل داشتن کار میکردن ولی دیروز همشون باهم از شبکه خارج شدن که قطعا مشکل ار شبکه ایرانسل بود.
    تویه برنامه کنترلیه همشونم با کد creg و csq و COPS مرتبا شبکه و قدرت سیگنال و اسم شبکه رو سرچ میکردم که در صورت مشکل ماژول رو با دستور cnuf ریست کنه.ولی از دیروز همه سیستم ها کد 3 رو از دستور creg برمیگردوندن که نشونه از دست رفتن شبکه بود.جالب اینه که وقتی میکرو ماژول رو ریست می کرد بازم شبکه رو پیدا نمیکرد در صورتی که وقتی سیم کارتو داخله گوشیم میزاشتم شبکه رو پیدا میکرد.حتی با خاموش کردن ماژول و روشن کردن مجدد هم شبکه رو پیدا نکرد تا اینکه من یه سیم کارت همراه اول گزاشتم داخلش و شبکه رو پیدا کرد پس ماژولم مشکلی نداشت.بعد از اینکار و گزاشتن سیم کارته ایرانسل به سرعت شبکه رو پیدا کرد.رویه هر سه دستگاهم همین اتفاق تکرار شد یعنی تا یه بار ماژول رو با همراه اول روشن نمیکردم شبکه ایرانسلو پیدا نمیکرد که نمیکرد.
    کسی میدونه ارتباط بین این سیم کارت عوض کردن چیه؟
    ایرانسلم گفته حداکثر سالی یک بار دست به اپدیت برنامه هاش میزنه واسه همنیم ماژولم به مشکل خورده.
    من خودم حدث میزنم شاید ماژولم اپدیت نباشه!
    شایدم یه دستور AT COMMAND رو جا انداخته باشم!

پاسخ : گم شدن شبکه sim 900

شرکت SIMCOM اعلام کرده SIM900-908 دچار مشکلات زیادی هستند و دیگه نه تولید میشن و نه پشتیبانی - ماژول رو عوض کن

دیدگاه

خب شما چه ماژولی را بجای 908 پیشنهاد میکنید؟

دیدگاه

mc45 چطوره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X