اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ویروس عجیب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ویروس عجیب

دوستان و اساتید عزیز
    یه هارد اکسترنال یک ترا که ۹۰۰ مگش پر بوده بعد از اتصال به یک سیستم مشکوکخالی شده و چندتا فولدر و فایل با اسم های عجیب و غریب توش اومده.
    آیا این ویروسه؟ آیا واقعا هرچی تو هارد بوده از بین رفته؟؟! هیچ راهی برای برگردوندن اطلاعات نیس؟

پاسخ : ویروس عجیب

نوشته اصلی توسط turner
    دوستان و اساتید عزیز
    یه هارد اکسترنال یک ترا که ۹۰۰ مگش پر بوده بعد از اتصال به یک سیستم مشکوکخالی شده و چندتا فولدر و فایل با اسم های عجیب و غریب توش اومده.
    آیا این ویروسه؟ آیا واقعا هرچی تو هارد بوده از بین رفته؟؟! هیچ راهی برای برگردوندن اطلاعات نیس؟
    با سلام
    نخیر دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد فایل های موجود توی هارد Hidden شدن اگه بلد نیستین از Hidden خارج کنی بگو تا توضیح بدم
    باتشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط turner
      دوستان و اساتید عزیز
      دوست عزیز ویروسش شبیه اون newfolder.exe های پیشرفته هست یادمه تو هارد من افتاده بود هر کجا می رفتم اسم و کلا محتویات فایلا رو تغییر میداد و وقتی متوجه می شدم میومدم ویروس کشی می کردم همین فایلا رو ویروس تشخیص میداد و اطلاعات رو هم پاک می کرد
      شما فورا قبل اینکه وارد هاردتون بشید با ویروس کش ویروس کشی بکنید البته اگر تو pc هم از این ویروس باشه باید کلا ویندوز رو عوض کنی بعد ویروس کشی کنی
      برد جوجه کشی:
      مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
      این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
      برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

دیدگاه

نوشته اصلی توسط turner
        دوستان و اساتید عزیز
        ویروسی شده...اون ویروس یه ویروس اشناس...ولی نمی دونم اسمش چیه.....بهتره سیستم رو با اتی ویروس اپدیت اسکن کنی هارد هم همینطور.....اگه خالی شده بهتره اول اسکن کنی بعدش با ریکاوری برگردونی...تنها کاریه که میشه کرد....
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اگر بتوانی از ویندوز که از روی cd قرار دارد که به اسم ویندوز لایو موجود میباشد استفاده بکنی میتوانی تقریباً 99 درصد ویروسها ولی به صورت دستی پاک کرد

http://www.sarzamindownload.com/1902/-ویندوز-لایو،-نسخه-اختصاصی-سرزمین-دانلود---Windows-SD-Livel

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X