ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    2013/12/22
    تهران
    1,669
    46

سرعت بخشیدن به سیستم

سلام
    دوستان اینو برای همه میزارم ، میدونم خودتون استادید ولی میخام یاد آوری کنم:
    برای اینکه سیستم سریع و هارد سلامت داشته باشید و کلا از نظر نرم افزاری غمی نداشته باشید اینارو انجام دهید:
    رو دسکتاپ هیچ فایل و فولدری نگزارید فقط شرتکات ها باشند ، در پوشه های داکیومنت و picture و ... فایلی نگزارید ، کلا تو پارتیشنC هیچ فایلی غیر از فایل سیستمی نزارید!!! همشون تو پارتیشن های دیگه باشن ... d e f ...
    هر از چندگاهی ویندوزو دفرگمنت کنید defragment
    هر هفته از disk cleaner استفاده کنید. (میتونید از مال خود ویندوز استفاده کنید)
    فایل هایتان را مرتب کنید
    آنتی ویروس خوب داشته باشید
    از registery cleaner استفاده کنید (میتونید از نرم افزار های بهینه ساز مثل تون پ استفاده کنید)
    برنامه های اضافی را پاک کنید (پیشنهاد من ur uninstaller)
    برنامه هایی که کنار ساعت سیستم هستن را اضافی هاشونو ببندید
    برنامه هایی که اضافی هستند را از استارت پ محروم کنید!
    اینم آموزش نابود کردن ویروس به صورت دستی چون گاهی اوقات آنتی ویروس ها نمیتونن ویروسو بگیرن:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

ویروس هارو جدی بگیرید چون حتی بی آزار ترین آنها هم رم را اشغال میکنند و این یعنی افت سرعت و به خطر افتادن اطلاعات شما سیستمتان!
    از hdd regenrator برای گرفتن بدسکتور هارد استفاده کنید (بعضی جاها نوشتن اگه دیر اقدام کنید بدسکتور ها پخش میشن تو هارد!!!!)
    از نرم افزارهایی که SMART هارد رو نشون میدن استفاده کنید (در آخرین ورژن hdd regenrator توی برنامه ی ویندوزیش این قابلیت وجود داره) با دیدن smart میتونید به وضعیت هارد پی ببرید...
    یه فایروال توپ مث zone alarm بزارید خیلی خوبه رایگان هم هست نیازی به کرک ندارید!

موفق باشید
    باتشکر
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ*گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    [size=14pt]

[/size]

2008/10/08
    371
    14

پاسخ : سرعت بخشیدن به سیستم

سلام به اقا ماهان
    عالی بود @};-
    باتشکر.
    2011/09/13
    430
    175

به نظر من این قسمت درست نمیباشد و هیچگونه دلیل علمی پشت این گفتار شما نمیباشد ....

(((رو دسکتاپ هیچ فایل و فولدری نگزارید فقط شرتکات ها باشند ، در پوشه های داکیومنت و picture و ... فایلی نگزارید زیرا باعث بدسکتور میشود ، کلا تو پارتیشنC هیچ فایلی غیر از فایل سیستمی نزارید!!! همشون تو پارتیشن های دیگه باشن )))
    2013/12/22
    تهران
    1,669
    46

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann
    به نظر من این قسمت درست نمیباشد و هیچگونه دلیل علمی پشت این گفتار شما نمیباشد ....

(((رو دسکتاپ هیچ فایل و فولدری نگزارید فقط شرتکات ها باشند ، در پوشه های داکیومنت و picture و ... فایلی نگزارید زیرا باعث بدسکتور میشود ، کلا تو پارتیشنC هیچ فایلی غیر از فایل سیستمی نزارید!!! همشون تو پارتیشن های دیگه باشن )))
    سلام
    شما تست کنید بعد نظر بدهید. :|
    سیستم موقع بوت درگیر همین چیزای روی دسکتاپ میشه...
    این نکته برای بوت سریعتر بود
    --
    تاپیک قفل!
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ*گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    [size=14pt]

[/size]

2008/10/08
    371
    14

سلام
    -
    کاربر محترم،بهتر بود انتقاد خودتون رو با لحنی منصفانه تر بیان میکردید.
    منظور آقا ماهان ،کاربر فرهیخته(پر دانش و کم سن سال). این بوده که فقط فایل و اطلاعات ضروری رو در درایو c ( و زیر شاخه ان) قرار دهید. (درایو C محلی برای نگه داری اطلاعات نباشد ...!) (درایور C مکانیزمش بدین شکله،و نکاتی که ذکر کردن واقعا تاثیر دارد ..)
    خارج از موارد بحث، درایو C (و زیر شاخه های ان مثل Desktop و Docment و ... ) محلی غیر امن برای نگه داری اطلاعات می باشد،چون هر لحظه ممکن است ویندوز خراب شود و اطلاعات از بین برود.

به هر حال بشخصه تجربه و اطلاعات اقا ماهان رو تایید میکنم و ازشون بازم تشکر میکنم.
    باتشکر.
    2011/09/13
    430
    175

با درود فراوان

اینکه اطلاعات حیاتی نباید بر روی درایوی که ویندوز نصب شده قرار گیرد حرف کاملاٌ درستی میباشد و اکثر کاربران با این مقوله آشنا میباشند ولی انتقاد من به این بخش از صحبت ایشان میباشد که ریختن اطلاعات غیر سیستمی بر روی درایو ویندوز باعث بدسکتور میشود !!!!!! و باز هم میگویم این حرف اشتباه میباشد ......

با تشکر
    2008/10/08
    371
    14

با درود فراوان

اینکه اطلاعات حیاتی نباید بر روی درایوی که ویندوز نصب شده قرار گیرد حرف کاملاٌ درستی میباشد و اکثر کاربران با این مقوله آشنا میباشند ولی انتقاد من به این بخش از صحبت ایشان میباشد که ریختن اطلاعات غیر سیستمی بر روی درایو ویندوز باعث بدسکتور میشود !!!!!! و باز هم میگویم این حرف اشتباه میباشد ......

با تشکر
    سلام بر شما

تشکر از نظرتون. اگر دلیلی علمی برای گفته خودتون دارید، بفرمایید ...

و بطور کلی، لود شدن اطلاعات غیر ضروری در درایو C و دسکتاپ و DOC بعد از لود شدن ویندوز ، علاوه بر سنگین تر شدن ویندوز و... باعث اصطحلاک هرچه بیشتر هارد دیسک و... (مواردی که گفتن) میشود.
    باتشکر.
    2011/09/13
    430
    175

با درود
    اگر گقته های شما در مورد اصطحلاک زیادتر هارد دسیک در مورد درایو ویندوز صحیح میبود کارشناسان توصیه میکردند که هر چند وقت یکبار درایو نصب ویندوز را تغییر بدهید !!!!!! تا همه جای دیسک به طور یکسان مصحهلک بشود !!!!!!
    2008/10/08
    371
    14

سلام بر شما

کاربر محترم،شما باید اشکال علمی رو بفرمایید. اینکه این شخص یا اون سازمان! به نظر شما دلیل علمی میشود؟!
    موضوع در حال حاضر فایل هایست که ضرورت ندارد بر روی دسکتاپ و داکیومنت و سی قرار بگیرید .. تا سرعت عمل و طول عمر هارد بالاتر رود در نتیجه بازدهی بیشتر صورت بگیرید

*وقتی شما اطلاعات کم ارزش و زیادی را در درایو سی (یا دسکتاپ ) و.. قرار میدهید، چون بطور معمول،از این صفحه هات زیاد بازدید می کنید،در نتیجه در هربار لود این صفحه هات،داده های بیشتر باید پردازش بشود (داده که ارزش بخصوصی ندارن)
    *ضمن اینکه در هربار لود ویندوز این فایل ها باید بارگذاری شوند ..
    و...

پس در نتیجه راهایی که آقا ماهان فرمودن،راه هی خوبی برای افزایش سرعت و کارایی سیستم هستن.
    موفق باشید.
    باتشکر.
    2011/09/13
    430
    175

با درود فراوان

باز هم میگویم بدسکتور شدن ربطی به این موارد ندارد.......

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/20597-%D8%A8%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%86!!!!
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22