اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی

سلام خسته نباشید : به عنوان یه تازه کا رمن چند تا سوال دارم ؟
    1. بیشترین زبانی که دربرنامه نویسی الکترونیک کاربردداره چی هست ؟
    2.ایا ++c کتابخانه خاصی برای کاربا میکروها و... داره ؟
    3.این نرم افزارهای شبیه ساز مدارات الکترونیک امکان اجرای کدها برنامه نویسی دارند یا نه ؟
    4.کدوم زبان الان بیشترین کاربرد وبازار کار رو درزمینه الکترونیک داره در ایران ؟
    با تشکر .

پاسخ : درخواست راهنمایی

1- شما زمینه کاریتون رو در برق مشخص میکنید (اکثرا در این مسیر بطور اتفاقی قرار میگیرند و انتخاب نمیکنند) بعد تو اون زمینه شروع به یادگیری میکنید (چون حوزه برق خیلی گسترده ست و شما تو همه حوزه ها نمیتونید متخصص بشید) اما یکسروی اصول رو باید بدونید من جمله اصول مقدماتی الکترونیک؛ مدارات منطقی؛ ÷ردازنده ها و البته دانستن یک زبان برنامه نویسی که برای مهندسان برق C++ انتخاب خیلی خوبیه و کاربرد زیادی داره
    2- C++ رو باید ببینید برای چه کاری میخواین استفاده کنید (اصول برنامه نویسی C رو یاد بگیرید) بعد برای هر میکرویی بخواین برنامه بنویسید همون اصول بعلاوه یکسری امکانات مخصوصی اون میکرو توسط کامپایلر در اختیارتون هست
    3- بعضی هاشون دارند (هر کدوم به طریقی) مثلا معروفترینشون پروتئوس ؛ کدهای hex شما رو اجرا میکنه که از کد C تولید شدند
    4- پیشنهاد من یادگیری همین زبان C هست فعلا برای pc و بعد برای هر میکرویی که کار میکنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X