اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدوم لحیم رو بخرم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کدوم لحیم رو بخرم؟

سلام، من میآ‌خواستم شروع کنم pcbآ‌های خودم رو پرینت کنم(با اسید)، هویه چهار هزارتومنی زنگزدهٔ منم که بدرد عادی نمیآ‌خوره چه برسه به SMD!

من سایت و گشتم هویهآ‌های خوبیآ‌ پیدا نکردم، دیدم تنها انتخابم اینان:

هویه ۳۵w

GORDAK ۹۳۱A

قیمت اون هویه منو میآ‌ترسونه ولیآ‌ نظراتش خوب بنظر میاد!

اون gordakam که میترسم سرای موجوده فروشگاه بهش نخوره!

معلومه که ترجیح میدم پول کمتری بدم ولیآ‌ بیشتر ترجیح میدم یکآ‌چیزی داشته باشم که موقع لحیم کردن LEDآ‌ام و روشن نکنه و دووم بیار!

مرسیآ‌

پاسخ : کدوم لحیم رو بخرم؟

سلام دوست عزیز
    هر دو انتخاب خوبی هست
    هر دو المنت سرامیکی هستن و کاملا ایزوله هستن و سرهای مختلف بهشون میخوره
    اگه برای شروع نیاز دارید به نظر من همون 25 هزار تومانی را بخرید و در اینده یه دونه هوای گرم بخرید که هر دو نیاز شما را بر طرف کنه

هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

پیشنهاد خوبیآ‌! مرسیآ‌!

من ۱۶ سلام بیشتر نیست و کار جدی نمیکنم! بنظرام اگه رشته الکترونیک رفتم اونو بخرم فعلا که کل پولیآ‌ که دارم ۳۰۰ تومنه

دیدگاه

سلام
        هویه Goot 40 وات هم خوبه
        10 تومن هم بیشتر نیست و عالیه
        معيار واقعي بودن تصميم، آن است که دست به عمل بزنيم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamhagh
          پیشنهاد خوبیآ‌! مرسیآ‌!

من ۱۶ سلام بیشتر نیست و کار جدی نمیکنم! بنظرام اگه رشته الکترونیک رفتم اونو بخرم فعلا که کل پولیآ‌ که دارم ۳۰۰ تومنه
          با سلام خدمت شما کاربر نوجوان و با اراده:
          اگر به رشته الکترونیک علاقه داری باید قبل دانشگاه این کار ها را انجام دهید، نصب و مونتاژ کیت های ساده الکترونیکی، یادگیری و شناخت علائم الکترونیکی، مطالعه توام با آزمایش. همیشه بهترین متخصصان الکترونیک کسانی بودند که به این رشته علاقه مند بودن و از نوجوانی شروع کرده اند.
          برای لحیم کاری سعی منید از یک هویه 30 واتی که سر هویه آن در بازار موجود است استفاده کنید و برای قلع سعی منید از قرقره قلع هایی که روی آن ترکیب 37/63 حک شده استفاده کنید یعنی 37 درصد سرب 63 درصد قلع که بهترین نوع برای لحیم کاری می باشد. عدم چسبندگی و حلات پلاستیکی نشدن در سر هویه. با آرزوی موفقیت برای شما کاربر جوان این سایت.
          علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
          نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X