اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش ساخت مدار فرمان بالابر مغازه ای و صنعتی با میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش ساخت مدار فرمان بالابر مغازه ای و صنعتی با میکرو

دوستان سلام
    در اینجا قصد دارم مدار فرمان بالابر های مغازه ای و صنعتی را در اختیارتون قرار بدم
    این مدارو خودم ساختم و عملی تست گرفتم
    البته این مدار چون جنبه تجاری پیدا نکرد با اینکه زحمتها براش کشیدم چند شب بی خوابی کشیدم و ...
    خواستم برای کسانی که مثل خودم که قبل از اینکه این مدارو بسازم چقدر دنبالش گشتم و نیافتم تا خودم ساختمش بذارم
    تا این مدار و که جنبه تجاری پیدا نکرد رو حداقل از انحصار خودم در بیارم و با دیگران به اشتراک بگذارم
    البته مدار خیلی پیچیده و بزرگی نیست اما حدودا 20 روز شایدم یکماه روش کارکردم تا ایراداتشو بگیرم و اون چیزی که میخوام در بیاد
    یادم میاد سال 87 یا 88 اولین بالابر مغازه ای که نصب کردم خیلی دنبال همچین مداری میگشتم ولی پیدا نکردم
    یا اینکه باید هزینه بالایی برای طراحی و ساخت مدار پرداخت میکردم
    یادمه با استفاده از تایمر شرکت سانت و 2 تا کنتاکتور و خیلی سیم کشی پیچیده و زیاد تونستم درستش کنم
    البته الان میگید با دو تا کیلید و دو تا کنتاکتور هم میشه ساخت بله ولی با این روش تا وقتی دست روی کلید هست حرکت میکنه
    ولی وقتی دست رو از کلید برمیداریم متوقف میشه و اون تایمر ها برای این کار بود که با یک بار فشردن کلید حرکت کند تا به قطع کن برخورد کند
    یادش بخیر چقدر سختی کشیدم

اما الان این مدارو براتون میذارم تا شما راحت باشید
    [img][/img]

پاسخ : آموزش ساخت مدار فرمان بالابر مغازه ای و صنعتی با میکرو

سلام
    قرار بود فایل رو بزارم
    با عرض پوزش مشغول طراحی یه دستگاه بودم یادم رفت فایل رو بزارم
    خوب اینم نقشه و سورس

http://cdn.persiangig.com/download/IfhMTQ/dl

دیدگاه

سلام با ارزوی توفیق و سلامتی من بشدت نیاز دارم به این مدار و نقشه خیلی مفید بود
      جدیدترین ویرایش توسط saeed nabizade; ۱۳:۵۹ ۱۳۹۵/۱۲/۱۱.

دیدگاه

سلام
        میشه بفرمایید چرا از مدارات الکترونیکی استفاده کردید
        در صورتی که با خود مدارات کنتاکتوری و فرمان هم قابل اجرا بود

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X