اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فوریUSB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فوریUSB

سلام.برنامه زیر رو نوشتم تا یه کاراکتر رو از طریق USB به کامپیوتر ارسال کنم.ولی اصلا جواب نمیده.و کامپیوتر اصلا پورت رو شناسایی نمیکنه.(شماتیک مدار هم عینا مثله مثال خود میکرو بیسک بستم) برنامه رو با میکرو بیسک نوشتم.حالا چند تا سوال دارم
    این نرم افزار HID TERMINALچه کاری انجام میده ؟
    2. نحوه تنظیم فیوز بیت ها واسه این حالت به چه شکل انجام میشه ؟
    ممنون میشم..18F4550 20MHZ
    program HID_Read_Write_Polling

dim cnt,kk as char
    dim readbuff as char[64] absolute 0x500 ' Buffers should be in USB RAM, please consult datasheet
    dim writebuff as char[64] absolute 0x540

main:
    ADCON1 = ADCON1 or 0x0F ' Configure all ports with analog function as digital
    CMCON = CMCON or 7 ' Disable comparators

HID_Enable(@readbuff,@writebuff) ' Enable HID communication

while TRUE ' USB servicing is done inside the while loop
    USB_Polling_Proc() ' Call this routine periodically
    WRITEBUFF="AA"
    HID_Write(@writebuff,64)
    wend
    end.

پاسخ : فوریUSB

برنامه رو با visual usb پروتیوس تست کردم به خوبی کار میکنه و کامپیوتر هم پورت ها میشناسه ولی وقتی بصورت سخت افزاری متصل میکنم اصلاح کامپیوتر عین خیالشم نیست .شناسایی نمیکنه .

دیدگاه

با سلام
      چه سخت افراری بستین، کریستال منایب استفا ه کردین؟ولتاژ منایب به usb دادین؟ پوا اپ و خارن مربوط رو گزاشتین؟ pic به اینا نیاز داره برای یو اس بی
      The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

سلام ممنون تو این حال ت چون HID هست نیازی به مقاومت نداره پو کلا تو سرعت لاک پشتی کار میکنه . اشکال این بود که سرکشی بصورت POLLING برنامه نویسی شده بود و ج نمیداد ولی با وقفه که برنامه ریزی کردم و فیوز بیت ها مثل عکس زیر تنظیم کردم به خوبی ج گرفتم .واسه حالت فول اسپید کسی از دوستان با MIKROE ج گزفته؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X