اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رگولاتور منفی ولتاژ از صفر؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رگولاتور منفی ولتاژ از صفر؟

رگولاتور منفی ولتاژ از صفر چگونه میشه ساخت؟ ای سی داریم برای اینکار؟(100mA)

.

.
    فایل های پیوست شده

دیدگاه

پاسخ : رگولاتور منفی ولتاژ از صفر؟

نوشته اصلی توسط avr1100
      رگولاتور منفی ولتاژ از صفر چگونه میشه ساخت؟ ای سی داریم برای اینکار؟(100mA)
      با سلام
      من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم ولی اگر ولتاژ منفی از ولتاژ مثبت میآ‌خواهید میآ‌توانید از تراشهآ‌های سوئیچینگ در حالت inverting استفاده کنید. به عنوان مثال تراشه mc34063:

من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام
        یک نظریه
        با مدارات ولتاژ متغیر مثبت بساز بعد با 741 معکوس یا بافر منفی کن بعد با 2N3055 تقویت جریان کن
        انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
        [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
        http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

سلام:
          برای تثبت ولتاژ مثبت از سری 78xx و برای تثبیت ولتاژ منفی از سری 79xx استفاده میشه مثلا 7805 برای تثبیت ولتاژ مثبت در 5 ولت استفاده میشه.

دیدگاه

دوست عزیز اولا که تاپیک قدیمی هست! لطفا از پست دادن در این گونه تاپیک ها خودداری کنید
            دوما ایشون رگلاتور متغییر میخواستند و اونم از صفر
            که سری 78 و 79 ثابت هست و 317 و 337 هم که دوستان معرفی کردند از 1.2 ولت شروع میکنه نه صفر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
              دوست عزیز اولا که تاپیک قدیمی هست! لطفا از پست دادن در این گونه تاپیک ها خودداری کنید
              دوما ایشون رگلاتور متغییر میخواستند و اونم از صفر
              که سری 78 و 79 ثابت هست و 317 و 337 هم که دوستان معرفی کردند از 1.2 ولت شروع میکنه نه صفر
              شما ببخش آقای علیپوووور،بنده خدا اولین ارسالشه وارد نیست،نزن تو ذوق کسی
              جانم به فدای ائمه اطهار
              می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X