اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل عکس PCB مدار به اندازه واقعی جهت پرینت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل عکس PCB مدار به اندازه واقعی جهت پرینت

سلام.
    دوستان چطور میشه عکس PCB یه مدار رو به اندازه واقعی تبلدیل کرد واسه پرینت.
    من چون خودم پرینتر ندارم باید از نرم افزار مجازی پرینتر استفاده کنم.منتها این نرم افزار قابلیت تبدیل عکس به اندازه واقعی رو نداره.(دوستان دقت کنید مداری که میگم خروجی نرم افزار پروتوئس نیست.صرفا عکس هست که تو اینترنت زیاده با فرمتهای مختلف)
    و یه سوال دیگه،باید عکس مدار رو قرینه کرد و بعد پرینت گرفت دیگه نه؟
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : تبدیل عکس PCB مدار به اندازه واقعی جهت پرینت

نوشته اصلی توسط heidarali
    سلام.
    دوستان چطور میشه عکس PCB یه مدار رو به اندازه واقعی تبلدیل کرد واسه پرینت.
    من چون خودم پرینتر ندارم باید از نرم افزار مجازی پرینتر استفاده کنم.منتها این نرم افزار قابلیت تبدیل عکس به اندازه واقعی رو نداره.(دوستان دقت کنید مداری که میگم خروجی نرم افزار پروتوئس نیست.صرفا عکس هست که تو اینترنت زیاده با فرمتهای مختلف)
    و یه سوال دیگه،باید عکس مدار رو قرینه کرد و بعد پرینت گرفت دیگه نه؟
    شما نرم افزار Priprinter رو دان و نصب کن حجمی هم نداره حدود 5 مگ.اگه که داری که چه بهتر.
    بعد تو نرم افزاری که پی سی بی رو زدی روی پرینتر مجازی بزن تا فایل توسط پرینتر مجازی باز بشه بعدا اونو تبدیل به پی دی اف کن و بده پرینت بگیرن.
    اندازه ها در این روش دقیق هستن.
    در ضمن نیازی به برعکس کردن هم نیست ولی اگه میخواین متنی رو پشت فیبر در بیارین باید تو برنامه اون متنو برعکس بنویسین.
    موفق باشین
    Telegram:
    @reza_br_2489

Instagram:
    _amp_c

دیدگاه

پاسخ : تبدیل عکس PCB مدار به اندازه واقعی جهت پرینت

با تشکر از شما.
      میدونم با نرم افزار پرینتر مجازی میشه خروجی PCB رو از نرم افزارهای طراحی گرفت ولی سوال من این نبود.سوال من این بود که عکس PCB که تو اینترنت زیاده رو چطوری به اندازه واقعی تبدیل کرد.عکس PCB ارتباطی با فایل PCB نداره.
      ...
      خوشبختانه با نرم افزار فوتوشاپ و از طریق خطکش تونستم اندازه رو واقعی کنم
      گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
      "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X