اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه کار آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه کار آیفون

سلام خدمت تمامی دوستان
    ابتدا بگم که این سوال رو توی انجمن تاسیسات مطرح کردم چون پاسخی دریافت نکردم . گفتم شاید برو بچ الکترونیک اطلاع داشته باشن.
    همونطور که همه مستحضر هستید برای اینکه بتونی در یک مورد راحت عیب یابی کنی باید از نحوه عملکرد اون اطلاع داشته باشی تا سریع و راحت مشکل رو تشخیص داده و برطرف کنی .
    حالا با این تفاسیر میخواستم ببینم کسی در مورد نحوه کار آیفون ( مثلا صوتی ) اطلاعی داره :question:

مثلا با زدن شاسی زنگ از بیرون مسیر بوق در داخل بسته میشه و با برداشتن گوشی داخلی مسیر صدا و ... باز میشه و ... ( کلیات عملکرد مد منظورم است :read
    با تشکر
    زود تسليم شدن فقط بهانه است كه نميخوهيد زمان بيشتري را به انجام كمي كار سخت براي ترقي خود صرف كنيد

پاسخ : نحوه کار آیفون

نوشته اصلی توسط ofogh93
    سلام خدمت تمامی دوستان
    ابتدا بگم که این سوال رو توی انجمن تاسیسات مطرح کردم چون پاسخی دریافت نکردم . گفتم شاید برو بچ الکترونیک اطلاع داشته باشن.
    همونطور که همه مستحضر هستید برای اینکه بتونی در یک مورد راحت عیب یابی کنی باید از نحوه عملکرد اون اطلاع داشته باشی تا سریع و راحت مشکل رو تشخیص داده و برطرف کنی .
    حالا با این تفاسیر میخواستم ببینم کسی در مورد نحوه کار آیفون ( مثلا صوتی ) اطلاعی داره :question:

مثلا با زدن شاسی زنگ از بیرون مسیر بوق در داخل بسته میشه و با برداشتن گوشی داخلی مسیر صدا و ... باز میشه و ... ( کلیات عملکرد مد منظورم است :read
    با تشکر
    2 مدل ایفون صوتی تو بازار موجود هستش 3 تا سیم مربوط به مکالمه هستش که تو همه ایفون ها چه تصویری چه صوتی وجود داره معمولا با abc یا 123 هم مشخص می شه ... اگه به خود ایفون نگاه کنید نقشه همراهش هست دیگه ولی اگه پیدا نکردین بگین بیشتر توضیح بدم
    التماس دعا

دیدگاه

سلام نقشه نصب رو نمیگم چون با نصبش مشکل ندارم.

فقط میخوام نحوه انتقال صدا و دریافت صدار و مدارهای تقویت کننده ای که در این مابین قرار میگیره رو بدونم
      زود تسليم شدن فقط بهانه است كه نميخوهيد زمان بيشتري را به انجام كمي كار سخت براي ترقي خود صرف كنيد

دیدگاه

تو مدل های جدید و قدیمی تفاوت وجود داره اگه یک مدل رو مشخص کنید در موردش توضیح می دم
        التماس دعا

دیدگاه

برای مثال همین مدل پر کاربرد الکتروپیک

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X