اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با جامپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با جامپر

سلام
    چه جوری میتونم به dxp بفهمونم که در pcb مجاز به استفاده از جامپر(jamper) هست؟ :angry:
    من یه شماتیک نسبتا پیچیده رسم کردم حالا وقتی میخوام به pcb تبدیل کنم دو مشکل وجود داره :cry2:
    1- خیلی از مسیرها رو نمیتونه رسم کنه (چون از جامپر استفاده نمیکنه)
    2-خیلی از مسیرها رو از روی هم رسم میکنه oo:
    اگه یکی کمک کنه ممنون میشم در ضمن عجله هم دارم
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

پاسخ : مشکل با جامپر

یعنی واقعا کسی تا حالا با جامپر کار نکرده؟؟؟!!!! :eek: :cry: :angry:
    پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

منم این مشکل را دارم هرکش اطلاع دارد راهنمایی کند :cry2:

با تشکر

دیدگاه

سلام
        ظاهرا پروتل همچین امکانی رو نداره :eek:
        از یکی که کارش طراحی pcb بود پرسیدم گفت هرجا جامپر لازم باشه دستی میکشیم :cry2: :surprised:
        بهتره ما هم دستی بکشیم

دیدگاه

منم یه همچین امکاناتی ازش ندیدم اگه زیاد بزرگ نیست دو لایه بکشید بعد اونایی رو که نتونسته و خیلی نافرم کشیده رو دستی جامپر بذارید البته توصیه می کنم هر بار که یه جامپر دستی میذارید دوباره run کنید شاید خودش چند تا از نا فرماشو که تو اون مسیرن بهتر بکشه

دیدگاه

با سلام
            توی پروتل وقتی مسیریابی اتوماتیک تموم شد
            اون ترک ائی که تا یه جائی رسم شده و بعد از اون رو رسم نکرده Select بکن
            بعد کلید + رو بزن تا برات پد بذاره حالا میتونی توی یکی از لایه های مثل top layer بعنوان جامپر یه خط بکشی تا جائی که می خوای اون یکی پایه جامپر رو قرار بدی
            اونجا دوباره کلید + رو بزن
            بعد از این کار از همون پد مسیریابی رو دستی انجام بده و به نقطه دلخواهت متصل بکن
            موفق باشی :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X