اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

FT232RL جوان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

FT232RL جوان

سلام وقت همه دوستان به خیر؛
    بنده با مشکل بسیار عجیبی بر خورده ام در رابطه با کار با FT232 من چند تا برد زدم که از FT232 استفاده کردم. قبلا هم تو کلی پروژه از FT232rl استفاده کرده بودم و هیچ مشکلی نبود. الان هم هیچ تغییری توی شماتیک و پی سی بی ندادم ولی بسیار بسیار بد داره کار میکنه و کل سیستم رو زیر سوال برده.
    مشکلات:
    ب FT232RL کاملا به صورت رندوم کار میکنند یعنی از ده بار 4 بار میشناسه 4 بار میزنه unknown device تازه جالب تر گاهی میزنه شناختم به عنوان unknown
    device
    بعضی هارم با وصل کردن به هاب فقط میشناسه
    طول کابل هم بیشتر از نیم متر بشه این مشکلات بیشتر میشه در صورتی که در بردهای قبلی با طول یک و نیم متر هم هیچ وقت مشکلی نداشتم.
    در بعضی از سیستم ها اغلب اوقات درست کار میکنند و در خیلی از سیستم ها نه
    اطلاعات تکمیلی:
    من این آی سی رو از جوان خریدم به اسم اورجینال
    در نرم افزار MProg هم ID=6001 هست
    درایورهای قدیمی هم نصب کردم مشکل حل نشد.

با تشکر

پاسخ : FT232RL جوان

جوان واقعا دیگه جنساش تقلبی شده
    دیگه شورشو در اورده

میگرده تو بازار ارزون ترین جنس رو وراد میکنه
    من بسیاری میکرو و ای سی های متفرقه دارم که منجر به دور انداختن شده
    و اصلا هم زیربار نمیرن که جنساشون فیکه
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

پاسخ : FT232RL جوان

دوست عزیز، منم 4 سال پیش همچین مشکلی رو داشتم. پایه های آی سی رو به خوبی قلع بگیر و بعدش خیلی خوب تمیز کن (با تینر یا الکل). انجام این کارا در بسیاری از موارد مشکل رو حل می کنه.

در مورد Unknown Device یه پیشنهاد می کنم، کافیه یه چیزی درست کنید که فقط پایه D+ رو با یه مقاومت 1.5K به 5V+ وصل کنه. وقتی به کامپیوتر متصلش کنید همین پیغام رو می ده...
      بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X