اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر موس نوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر موس نوری

با سلام
    یک موس نوری دارم دکمه های چپ کلیک و راست کلیک اش گیر می کند !! یعنی باید محکم فشار داد تا عمل کند!! و گاهی اوقات موقع دابل کلیک به سختی عمل می کنند یعنی هر چه دابل کلیک می کنم انگار یکبار کلیک شده !!
    ایا این موس ها قابل تعمیر هستند؟
    سپاس

پاسخ : تعمیر موس نوری

بازش کن شستی هاش رو با اسپری ناهید چرب تمیز کن ، اگه درست نشد تعویضشون کن (یه لیمیت سوئیچ ریزه ، فکر کنم بتونی مثل اون رو راحت پیدا کنی )
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ™AG
      بازش کن شستی هاش رو با اسپری ناهید چرب تمیز کن ، اگه درست نشد تعویضشون کن (یه لیمیت سوئیچ ریزه ، فکر کنم بتونی مثل اون رو راحت پیدا کنی )
      ممنون دوست عزیز: با اسپری ناهید کار نکردم تا حالا !! برد را که خراب نمی کنه !! کار باهاش دقیقا چطوری هست!؟
      =========================
      ان دکمه فشاری شبیه به این هست یا خوداش هست؟
      http://eshop.eca.ir/%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%88%D8%A6%D B%8C%DA%86/2067-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%88%D8%A6%D B%8C%DA%86-%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-.html
      سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
        ممنون دوست عزیز: با اسپری ناهید کار نکردم تا حالا !! برد را که خراب نمی کنه !! کار باهاش دقیقا چطوری هست!؟
        =========================
        ان دکمه فشاری شبیه به این هست یا خوداش هست؟
        http://eshop.eca.ir/%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%88%D8%A6%D B%8C%DA%86/2067-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%88%D8%A6%D B%8C%DA%86-%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-.html
        سپاس
        در مورد سوال اولتون باید بگم نه این اسپری مخصوص بردهای الکترونیکی هست و به هیچ عنوان ضرری برای برد نداره ، کار باهاش هم خیلی سادس شما اون رو به محلی که می خوایی تمیز بشه اسپری می کنی .
        در مورد سوال دومتون شستی های داخل موس مثل چیزی هست که شما لینکش رو گذاشتین ولی اهرم نداره و فکر کنم یه هوا کوچیک تر باشه البته شما موست رو باز کنی متوجه میشی چه سایزی هست
        خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
        [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ™AG
          در مورد سوال اولتون باید بگم نه این اسپری مخصوص بردهای الکترونیکی هست و به هیچ عنوان ضرری برای برد نداره ، کار باهاش هم خیلی سادس شما اون رو به محلی که می خوایی تمیز بشه اسپری می کنی .
          در مورد سوال دومتون شستی های داخل موس مثل چیزی هست که شما لینکش رو گذاشتین ولی اهرم نداره و فکر کنم یه هوا کوچیک تر باشه البته شما موست رو باز کنی متوجه میشی چه سایزی هست
          ممنون دوست عزیز: سوییچ داخل موس را با خط کش سانت زدم نردیک 12.5 میلی متر بود :mrgreen: گمان کنم بخوره بهش!! توی چند تا سایت دیدم اکثر میکرو سوییچ ها اهرم داشتند !! یعنی میشه این اهرم جدا کرد از میکرو سوییچ یا کلا با اهرم وصل کرد!!؟؟
          سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
            ممنون دوست عزیز: سوییچ داخل موس را با خط کش سانت زدم نردیک 12.5 میلی متر بود :mrgreen: گمان کنم بخوره بهش!! توی چند تا سایت دیدم اکثر میکرو سوییچ ها اهرم داشتند !! یعنی میشه این اهرم جدا کرد از میکرو سوییچ یا کلا با اهرم وصل کرد!!؟؟
            سپاس
            در مورد اهرم به شک افتادم نمی دونم ، نمی دونم زمانی که موس خودم رو برای تعمیر باز کردم اهرم داشت یا نه :redface: شما موست رو باز کن همه چیز دستت میاد
            [hr]

دیدگاه

سلام
              شما دکمه های شستیت رو عوض کنی حلع حلع
              وقتی آنچه داريم مي بخشيم ،آنچه را نيازمند آنيم
              ،دريافت خواهيم کرد

« داگلاس لاوسن »

دیدگاه

همونطور که دوستان گفتن بهترین کار عوض کردن سویچ هاس؛ سویئچ هاش رو در بیار ببر بازار بگو میکرو سویچ این شکلی میخوام :agree:
                رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X