اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست معرفی ماژول ارسال و دریافت صدا (موسیقی) استریو با فرکانس 2.4G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست معرفی ماژول ارسال و دریافت صدا (موسیقی) استریو با فرکانس 2.4G

سلام به همه اساتید و بزرگوراران
    از اسم تاپیک مشخصه
    نیازه به یه ماژول یا دستگاه یا هر نوع روش دیگه ای برای ایجاد ارتباط بی سیم بین دو نقطه حدودا 10 متری دارم که بتونم مشخصا صدا رو با بهترین کیفیت و ترجیها استریو انتقال بدم و دریافت کنم

پاسخ : درخواست معرفی ماژول ارسال و دریافت صدا (موسیقی) استریو با فرکانس 2.4G

این رنج فرکانس وای فای هستش می تونی با وای فای این کار رو خیلی عالی انجام بدی
    التماس دعا

دیدگاه

ممنونم از توجه و پاسخت
      اما میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنی
      مثال جهت توضیح نیاز:
      تصور کنید که توی یه اتاق یک mp3 player داریم که با کابل ازش خروجی صدا گرفتیم
      توی یه اتاق دیگه یه اسپیکر اکتیو داریم که اگه به ورودیش کابل صدا رو وصل کنیم صدای موسیقی پخش خواهد شد
      اما فاصله این دو تا اتاق (از نظر امکانات فنی و ... ) اجازه استفاده از کابل رو نمیده و باید به صورت بی سیم ارتباط برقرار بشه
      از کیت های آماده FM به دلیل کیفیت و دستگاه های واکی تاکی VHF هم کیفیت خوبی نگرفتم و ناچار به استفاده از این باند فرکانس هستم

دیدگاه

خزوجی انالوگ صداتون رو باید نمونه برداری کنید که نرخ نایکویست حداقلش هست که 2 برابر پهنای باند یعنی 20 کیلو برای صوت هست که می شه 40 اما در عمل از 100 کیلو به بالا استفاده می شه (هر چی بیشتر باشد تا یه جایی بهتر می شه) یک فیلتر دیجتال هم طراحی کنید که نویز خارج پهنای باند رو تضعیف کنه و در طرف گیرنده هم سیگنال بازسازی می شه فکر می کنم
        التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X