اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر برای pic ها با پورت سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر برای pic ها با پورت سریال

سلام دوستان و اساتید
    من توی سایت هم گشتم ولی چیز جالبی پیدا نکردم یک ئروگرامر برای ای سی های میکرو سری pic میخوام که با ئورت سریال کار کنه و میکرو هایی مثل 16fxxx
    و cf745 (که دربدر دنبال دیتا شیت این ای سی هم )
    رو ساپورت کنن
    ممنون میشم راهنمایی کنیددد :cry: :cry:

پاسخ : پروگرامر برای pic ها با پورت سریال

پروگرمر خریدنی می خواید یا ساختنی؟ حالا چه اصراریه که با پورت سریال کار کنه؟ پروگرمر USB هست PICKit2 که هم ساختنیه هم خریدنی.
    در ضمن cf745 شماره میکرو PIC نیست تا جایی که من میدونم.

دیدگاه

ساختنی میخوام عزیز اصرار واسه اینه که الان پروگرمر برای برنامه دادن به همون میکرو هم ندارم برای ساخت usb ایشش باید ای سی پروگ بشه ؟؟؟
      و اینکه در مورد اون ای سی دیتا شیت یا اطلاعاتی دارید عزیز ؟

دیدگاه

اون آیسی اول رو میتونید بدید براتون پروگرم کنند.
        به هر حال من برای serial port pic programmer در گوگل سرچ کردم که نتایجی اومد از جمله این: http://www.oshonsoft.com/picprogserial.html
        ساختن و نتیجه گرفتنش با شما.

دیدگاه

پس این پروگرمر داستانش چیه jmd
          http://www.picpars.com/337/-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-JDM-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%DA%A9%D9%86%D8%AA%D 8%B1%D9%84%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-PIC

دیدگاه

اون هم یه طرحیه دیگه... ولی خب احتمال اینکه از اون جواب نگیرید زیاده و ممکنه قلق داشته باشه.
            بسازید ببینیم کار می کنه یانه. زیاد که پیچیده نیست. دو ساعت کار می بره.

نتیجه رو اینجا هم اعلام کنید.

دیدگاه

سلام
              jdm پروگرامر پروگرامر ساده و بی دردسریه با نرم افزار icprog براحتی کار میکنه ( من با xp کار کردم تو ویندوزهای دیگه امتحان نکردم ) با مبدل usb به سریال درست کار نمیکنه و کنترلی روی vcc نداره ( تو پروگرام کردن ای سی هایی که اسیلاتور داخلی رو فعال یا پین ریست رو غیر فعال کردین ممکنه به مشکل بر بخورین )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X