اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی برای انتخاب باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی برای انتخاب باتری

سلام
    خسته نباشید.
    دستگاهی داریم که در 4 قسمت دارای درجه های قابل تنظیم هستش و برای تنظیم این درجات در هنگاه تاریکی یک باطری مشابه باتری اسیدی موتور و 4 لامپ قرار داده شده.

به علت نبودن دینام یا چیزی برای شارژ مجدد باتری اسیدی این باتری ها جواب درستی نمیده حالا یا به خاطر این نبودن دینام برای شارژ و یا به خاطر استفاده از لامپ

قصد من ایجاد تغییر در این سیستم روشنایی هستش. به صورتی که بادوام تر باشه. یعنی هم از لحاظ باتری دوام بیشتری داشته باشه هم فکر میکنم روشنایی با LED طراحی بشه هم عمر بیشتری داره هم مصرف کمتر در نتیجه عمر بیشتر باتری.

میخواستم ببینم چه باتری برای این کار انتخاب کنم ؟ باتری های شارژی که با 220 ولت شارژ میشه از نظر شما مناسبه یا چیز دیگه ای معرفی میکنید ؟؟

میخوام دوام زیادی داشته باشه، خرابی نداشته باشه به این صورت که از کار افتاده بشه سریع و یا شارژ خالی کنه و نیاز مارو تامین کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

پاسخ : درخواست راهنمایی برای انتخاب باتری

نوشته اصلی توسط mohamad26
    سلام
    خسته نباشید.
    دستگاهی داریم که در 4 قسمت دارای درجه های قابل تنظیم هستش و برای تنظیم این درجات در هنگاه تاریکی یک باطری مشابه باتری اسیدی موتور و 4 لامپ قرار داده شده.

به علت نبودن دینام یا چیزی برای شارژ مجدد باتری اسیدی این باتری ها جواب درستی نمیده حالا یا به خاطر این نبودن دینام برای شارژ و یا به خاطر استفاده از لامپ

قصد من ایجاد تغییر در این سیستم روشنایی هستش. به صورتی که بادوام تر باشه. یعنی هم از لحاظ باتری دوام بیشتری داشته باشه هم فکر میکنم روشنایی با LED طراحی بشه هم عمر بیشتری داره هم مصرف کمتر در نتیجه عمر بیشتر باتری.

میخواستم ببینم چه باتری برای این کار انتخاب کنم ؟ باتری های شارژی که با 220 ولت شارژ میشه از نظر شما مناسبه یا چیز دیگه ای معرفی میکنید ؟؟

میخوام دوام زیادی داشته باشه، خرابی نداشته باشه به این صورت که از کار افتاده بشه سریع و یا شارژ خالی کنه و نیاز مارو تامین کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
    شما ولتاژ و وات 4 عدد لامپ را نگفتید. اگر ولتاژ این لامپ ها 12 ولت و وات آن ها 23 وات ( لامپ تک کنتاکت خودرو) مصرف کل می شود حدود 92 وات و مصرف کل جریان می شود7.66 آمپر. مناسب ترین باتری استفاده از یک باتری حدود 20 آمپر ساعت اسیدی با استفاده از یک شارژر مناسب می باشد. می توانید از باتری فرسوده خودرو که قابل استارت خوردن خودرو نیست، ولی می شود جهت تامین روشنایی از آن استفاده کرد.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X